Wpis z mikrobloga

[ZAPŁACĘ!] Ile by kosztowało włamanie do mojego komputera? Pentest? Sprawdzenie podatności i słabych punktów które następnie bym „załatał”? Kto się podejmie? Zapłacę ile trzeba, osoba prywatna.

Wołam @ZaufanaTrzeciaStrona: @niebezpiecznik-pl: @imlmpe: @sekurak:

#security #bezpieczenstwo #hacking #informatyka #it #pracait #komputery #sysadmin
rodvupoxi - [ZAPŁACĘ!] Ile by kosztowało włamanie do mojego komputera? Pentest? Spraw...

źródło: comment_Xeq7puXldpHDST1u8f74rbyyHomWzBvf.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Wina_Segmentacji: Najpierw w systemie w opcjach a potem zdjąłem sobie ochronę integralności plików - bo bez tego by nie dało rady nawet rootem zrobić - w Recovery w Terminalu, wywaliłem pewne rzeczy - głównie biblioteki ale i nie tylko - z poziomu Terminala w Recovery, potem włączyłem SIP, założyłem silne hasło programowe na EFI i wsio trybi :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Wina_Segmentacji: Modem. Karta. Karta w użyciu ok 2 tyg - 1 miesiąc, potem piec i do spalenia. W domu Router + osobny Firewall sprzętowy + Pi-Hole po kablu Ethernet. Pomijam oczywiście kombinacje VPN, Tor, Privoxy itp. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rodvupoxi Co byś uznał za włamanie? Dostęp do danych lub materiałówn nad którymi pracujesz na nim, namierzenie lokalizacji, korelacja komputera z jakąś tam aktywnością, zainstalowanie jakiegoś trwałego oprogramowania dające możliwości jakiejś formy kontroli nad komputerem, analizy aktywności itp. lub wszystko to i jakieś jeszcze niepomyślane rzeczy
  • Odpowiedz
  • 0
Dostęp do danych przez kogoś lub materiałów - Włamanie
Namierzanie lokalizacji - nie do końca jest to włamanie - głównie organizacje 3 literowe ale dla mnie jest to również nie porządane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Korelacja komputera to już w ogóle wyższa szkoła jazdy, typowy Janusz nawet nie wie o czymś takim jak koleracja telefonu / komputera - raczej nie włamanie, stosowane też raczej przez agencje 3 literowe
  • Odpowiedz