Wpis z mikrobloga

Mój #niebieskipasek to idealne zaprzeczenie stereotypu "lalusia".

Przystojny, zadbany, świetnie, elegancko ubrany, pachnący, z piękną fryzurą.

Pomyślicie, pewnie pół dnia przed lustrem stoi.
Otóż nie.

Trochę czasu i owszem xD ale poza tym to mistrz prac domowych, siłacz, mimo, że nie wygląda jak Pudzian xxl, człowiek znający się na wszystkich "typowo męskich" zajęciach. Któremu nie obca jest bardzo ciężka praca.
Z ogromnym poczuciem humoru.

I jak czasem czytam te wpisy, że hehehehehehe prawdziwy facet to tylko w gaciach z mema heterosexual men's fashion chodzi, je codziennie schaba etc to sobie myślę, jakie to głupoty i jak marnie wypadłaby osoba to pisząca w porównaniu z nim xD

#niebieskiepaski #zwiazki
  • 48
@MaddoxX1911

Mając kochających Cię rodziców masz na pewno łatwiej. Temu nikt nie zaprzecza... To jest psychologicznie udowodnione.

Jedyne, co ludzie mówią, to to, że mimo średniej rodziny czy utraty ukochanych osób wciąż możesz być dobrym człowiekiem, wymaga to po prostu od Ciebie o wiele więcej wysiłku. Jednak nie jest niemożliwe.
@kfiatek_na_parapecie

Raczej ty mi powiedz jak trzeba być zakompleksionym by się czepiać randomowego wpisu na wypoku xD

Ja raczej miałam na celu obalenie stereotypu, a nie chwalenie się, przecież nikt nie wie kim jestem, to internety. Przed kim mam się tu chwalić :-D