Wpis z mikrobloga

Cumple zweryfikowalem listę telefonów do trzech modeli. Który Który nich będzie miał najlepszy wskaźnik jakosc/cena?
Zależy mi na szybkiej i stabilnej pracy. MIUI uwielbiam. NFC , jestem w stanie przeżyć jego brak.

Mi8 Lite 1000zł
Pocophone 1350zl
Galaxy S8 1720zl

Różnice w cenie dosyć spore, za każdym razem pada pytanie czy warto dopłacić, czy jednak lepiej taniej a za 2 lata kolejnego sredniaka wziąć.

Telefon na firmę więc jeszcze kilka PLN zostanie w kieszeni.

#android #telefony #samsung #galaxys8 #xiaomi
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@boguslawkorzymski no to faktycznie bez sensu. To w sumie na jego miejsce ten Mi Mix 2s by wskoczyl ale kurde za chinczyka prawie 2000 nie wiem czy nie za dużo :D chociaż lądowanie bezprzewodowe, NFC, rozpoznawanie twarzy brzmi dobrze
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boguslawkorzymski: dostanie w marcu
@Dudek89: używałem s8, teraz się przesiadłem na Note'a 8. Oba są okej, Note jednak lepszy. Androida nowego dostanie więc imo dobry deal. Jeśli satysfakcjonuje Cię faktura marża to nawet mam na sprzedaż. Fabryczne folie i gwarancja 22 miesiące
  • Odpowiedz
@Dudek89: prawda, że dwuletni ale to jednak flagowiec. I od tych dwóch lat nie ma żadnych wielkich innowacji, nawet biorąc pod uwagę, że najbardziej komentowanym ficzerem jest notch. Jeśli chodzi o sam aparat, wydajność, to taka S8 będzie pewnie lepsza od jeszcze przyszłorocznych średniaków jak wersje lite. Można powiedzieć, że pracuje w branży telecom i jakieś tam pojęcie mam. Z drugiej strony jest one plus 6 i ktoś o nim
  • Odpowiedz
@Dudek89: kupiłem S8 niedawno, innych nie miałem.
Argumenty za u mnie NFC, ekran infinity, szerokość bo jest fajny wąski, świetny aparat ze stabilizacja optyczną, ładowanie bezprzewodowe i wszystkie możliwe czujniki bo to w końcu flagowiec zeszłoroczny.
  • Odpowiedz
@Dudek89: na S9 / S9+ są dwie promocje od Samsunga.

1. Odbierz 500 zł z bankomatu. (Promocja obowiązuje do 26.12.2018 r.),
2. Odbierz kwotę gwarantowaną. 250 zł za obecny smartfon (Promocja obowiązuje do 31.12.2018 r.).

Prawdopodobnie w lutym premiera S10, więc ceny spadną.
  • Odpowiedz
@Dudek89 z wymienionej trójki brał bym S8. Cena jest wysoka ale za jakość się płaci a poza tym trochę na nim pojedziesz, nie zestarzeje się aż tak w rok abyś narzekał że muli po 12 mcach. Obecnie mam Moto Z i telefonem na który bezwzględnie bym się przesiadł z wielką chęcią jest właśnie S8.
Jeśli nie byłeś jeszcze w jakimś elektro markecie aby je obejrzeć wziąć do ręki zobaczyć na własne
  • Odpowiedz
@Dudek89 no wiadomo kwestia gustu. Dla mnie wyprofilowanie tego S8 to mistrzostwo. Natomiast system to pewnie Tobie chodzi o nakładkę to można łatwo zmienić instalując Nova Launcher lub idąc dalej, wybebeszyć androida wgranego i wgrać LineageOS w wersji dla S8 ale bez śmieci guglowskich i bez patrzenia użytkownikowi na migdałki przez odbyt w wykonaniu wujka gugla
  • Odpowiedz