Wpis z mikrobloga

Pomóżcie mi bo już nie wytrzymię () . Mam problem z teksturami we wszystkich grach - ale to nie od teraz, tylko OD LAT!!! Chodzi o płaskie powierzchnie, gdzie zamiast gładkiego przejścia cienia są jakieś p------e ciemne pasy! Proszę, niech mi ktoś pomoże w końcu co tu się odpiernicza?!

Dodam tylko, że taki efekt miałem już lata temu na starym komputerze z AMD i GTX 280,
miałem to samo na GTX 670 - myślałem, że karta robi problemy, sprzedałem, kupiłem 970 - TO SAMO.
Teraz mam od paru dni GTX 1070 i JA P------Ę!!! TO SAMO!
Najnowsze sterowniki, najwyższe możliwe ustawienia jakości grafiki, rozmycia tekstur i filtrowań.
Szukałem na forach angielskich - ZERO INFORMACJI na ten temat co morze się dziać.

Przykład na skrinie z Wot'a - widać to tutaj idealnie. W innych grach podobnie to wygląda - zamiast ładnego cienia są takie pasy...
#grafika #grafikakomputerowa #problem #gry #pomocy
Wasz_Pan - Pomóżcie mi bo już nie wytrzymię (づ•﹏•)づ . Mam problem z teksturami we wsz...

źródło: comment_m9jsaxXMnoG7ZgkUo6zf2tsKHCiAMiBg.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moze to monitor? Na pulpicie tez? Czy tylko w grach? Ja mialem tez problem z pasami kiedys ale chyba troche inaczej to wygladalo.. umnie trzeba bylo odlaczyc monitor i komputer od gniazdka z uziemieniem.. moze sprobowac taki zabieg
  • Odpowiedz
@Wasz_Pan no wlasnie wiec moze wina zaklocen na napieciu w u ciebie w elektryce w domu. Wez jakis przedluzacz ktory nie ma uziemienia (bez bolca) i podlacz kompa i monitor
  • Odpowiedz