Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś tygodnia w ciągu nocy #rozowypasek mnie wyrzuca z łóżka, bo ze mną się nie wysypia. Kręcę się, nie mogę zasnąć, pykam w telefonie itp. Wczoraj zasnąłem od razu na kanapie, dziś z rana wielkie oburzenie że nie chce z nią spać #logikarozowychpaskow a i za siedzenie cały czas na wypoku też dostałem. #zwiazki
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pepkodziobak: czasem jej odbije jak dzisiaj ---> od jakiegos tygodnia wyrzuca mnie z lozka xD
widze bardzo bronisz swojej kobiety xDD
jak nie pasuje jej to niech zaopatrzy sie w korki na sen (pomagaja), meliska przed polozeniem sie i po problemie.
na c--j p-----------c sie do innych. siedzisz na wypoku? mozesz siedziec po 10 godzin dziennie, jestes dorosly. niech sie skupi na sobie a nie szuka problemu w innych. Masakra:D
  • Odpowiedz
@pepkodziobak: no nie wiem, jestes wolnym, niezaleznym czlowiekiem.
sluchanie sie rozowej jak kaze wyjsc z lozka, wgl sluchanie takiego p---------a na temat Twojego wolnego czasu, ze siedzisz na tel - ja bym taka rozmowe zakonczyla jakby sie nawet dobrze nie zaczela.
jak wyrzuca z lozka to powiedz zeby sama w----------a jak ma jakis problem.
rzuć piątaka na korki na przyszlą noc. i tak sama wroci
  • Odpowiedz
@ruok leżenie i siedzenie na tel to rzeczywiście wielki hałas :D ma prawo do połowy łóżka i koniec. Może sobie całą noc świecić lampkę po swojej stronie i czytać książki, siedzieć na lapku i nikomu nic do tego.
  • Odpowiedz
@Machas wtedy to ta osoba ma problem, to rzadkie przypadki. Tak jak mówię- korki do uszu i opaski czarne na oczy i można spać. Ja tak robię. Dorośli potrafią normalnie spać o różnych porach, przy rozmaitych warunkach. Ciekawe co z tą świętą higieną snu, gdy pojawiają się dzieci, noworodek itp. Wtedy chyba będziesz musiał ogarnąć sobie jakieś łóżko gdzieś w garażu czy piwnicy... No tak, wszystko jasne. Zapomniałam, że jesteśmy na
  • Odpowiedz
@ruok są lampki nocne po dwóch stronach łóżka. Jedna moja, druga partnera. Połowa łóżka też jest moja.
Partner nie ma prawa mnie wyprosić z łóżka ani ingerować w moj czas.
Sama jak się wkręcilam w jakąś książkę to leżałam przy zapalonej lampce i czytałam do 4. A obok spał partner.
Jak on coś musial na lapku zrobić albo chciał sobie pograć a ja musiałam wstać wcześnie no to wkładam korki do
  • Odpowiedz
@crazykokos

Nie, jestem w związku z kimś, kto wie jak funkcjonuje człowiek i że noc jest od spania. I ani on ani ja nie kłócilibyśmy się o władzę nad lampką do czytania bo właśnie - w przeciwieństwie do ciebie - nie mamy mentalności 3 latka, którego irytuje każde "nie" i musi udowodnić, że "ja mogę wszystko hehe cicho tam". Z takim podejściem ci nie wróżę długiego związku.

Mało kto usypia raz dwa i w ogóle się nie wierci.
A jak się choć trochę wiercisz i masz problem ze snem każde źródło światła będzie ci
  • Odpowiedz
@ruok ja bardzo lubię spać w tej opasce na noc, bo mam całkowita ciemność na calutki czas snu ( ͡º ͜ʖ͡º)
To osoby we wpisie się wyklocaly, wyganialy z łóżka.
U nas jeśli chodzi o te kwestie nikt nie robił o takie rzeczy awantur. Jak musiałam wcześnie wstawac, byłam zmęczona to zakaldalam tę opaskę i sobie zasypiałam. A on czy zasnął o 1 czy o 4
  • Odpowiedz
@ruok a takie teksty "noc jest do spania". "Jak ja śpię to masz nie zapalać światła". "Masz nie siedzieć na telefonie". "Masz spać albo wynocha", to wg mnie straszna dziecinada. Jak w jakiejś gimbazie.
  • Odpowiedz
@ruok wkurzało mnie trochę jak już się kładł i wołał żebym już szła do łóżka, bo chce żebym była obok.
To tu akurat nie raz się wkurzalam.
Co Ty masz 5 lat, że muszę być obok? Chcesz to śpij a ja jeszcze jestem zajęta i położę się później.
No ale właśnie bralam jakieś rzeczy, książki czy coś i się kładłam obok a on zasypiał
  • Odpowiedz
@ruok xD no to ta osoba musi ogarnąć sobie jakiś sposób na zasypianie. Melisa na sen czy coś. Nie wiem.
U mnie ta opaska świetnie się sprawdza ))¯_(ツ)_/¯
A wyganianie z łóżka, bo JA nie mogę spać to jest dziecinada :D
  • Odpowiedz