Wpis z mikrobloga

@qbad89
@Goronco Nie prawda. Gwiazdor upodobnił się do św. Mikołaja gdzieś tak od upadku komuny. Rodzice mówią, że gwiazdor to był taki dziad z brodą, w szacie (nie czerwonej jak Mikołaj coca coli) i raczej budził strach bo lał niegrzeczne dzieci rózgą ( ͡º ͜ʖ͡º) dzisiaj faktycznie Gwiazdor=Mikołaj
  • Odpowiedz
@mendrix: z gwiazdora nieustanna beka, osobiście wyobrażam sobie Milowicza pomykającego pod choinką. Chociaż skandynawski świąteczny gnom byłby naprawdę interesującą opcją ʕʔ
  • Odpowiedz
@mendrix plus prawie cała Opolszczyzna. Śląskie jest niesłusznie uważany za rdzenni Śląsk kiedy to Opole i Racibórz są najważniejszymi miastami dla Górnego Śląska (dla Dolnego Śląska jest nim Wrocław). Ale bawi mnie to głupie gadanie ślązaków o zagłębiu i swojej wyższości xd. W każdym razie 6 są mikołajki ,a 24 prezenty przynosi Mikołaj.
  • Odpowiedz
@AchtKommaAcht cóż ja jestem z Opola może na wsiach gdzieś są jeszcze jakieś slazaki. W sumie przypomniało mi się, że są. Mówili do mnie per Hanysie. Nie ma chyba bardziej wrogich nam Polakom ludzi niż Ślązacy

Zresztą nawet Twój nick sugeruje pewną przynależność.
  • Odpowiedz