Wpis z mikrobloga

Mirki, co się #!$%@?ło???
Mam koleżankę, taka nie za mądra, ogólnie taka nie #!$%@? (lv 20). Mieszka ze swoim chłopakiem od dwóch lat w Warszawie.
I jest sobie jej tata, który nie wie o tym, że ona mieszka z chłopakiem. Ponadto on jej kategorycznie zabronił mieszkania z facetami.
Więc co wymyśliła moja mądra koleżanka? Powiedziała że mieszka ze mną. Tylko, że ja mieszkam z chłopakiem w 20m2. JEJ OJCIEC DZIS PRZYJEŻDŻA ZOBACZYC JAK MIESZKA. Podała mój adres, powiedziała, że to koło sklepu X. No i tata przyjeżdża. Zapytałam się jej, czemu nie powie mu prawdy? Ona się boi że ją stary taboretem #!$%@?. XD no ale ma chłopaka to przy chłopaku by jej #!$%@?ł? No i dzisiaj przychodzi, ma mi posprzątać mieszkanie, schować rzeczy chłopaka, a ja mam udawać, że to normalne, że dwie koleżanki śpią w jednym łóżku XD #heheszki #gownowpis ##!$%@? #pomocy #truestory #niewiemjaktootagowac

  • 238
  • Odpowiedz
@kretoslaw25986: #!$%@? napiszę wieczorem jak się otrząsnę. Jej stary się pyta czemu w jednym łóżku śpimy. (20m2 tam #!$%@? nie ma miejsca na nic) A ONA MÓWI ZE DRUGIE ŁÓŻKO KUPIMY BO JA MAM PROBLEMY Z KREGOSŁUPEM XD
  • Odpowiedz
@icanthelpthat: Ja jestem ogólnie w szoku nadal. Do głowy by mi nie przyszło takie coś. I jeszcze jakieś bzdury mu opowiada na mój temat. Jakby nie mogła mu prawdy powiedzieć!!!! Przecież to łatwiejsze niż kłamstwa. I jeszcze mnie w to wciąga i mojego biednego chłopaka. :/
  • Odpowiedz
@IHateMyself: Absolutnie nie czuję się lepszym czy jakimś ubermenschem. Po prostu nie rozumiem co przyświeca powstawaniu takich ściem. Taki durny kit zawsze wyjdzie na wierzch i tylko smród się ciągnie po takiej akcji. A jak tatuś uwierzy to widać dobrze zna swoją córeczkę i taki absurd do niej pasuje. Tak czy inaczej wychodzi na idiotkę.
  • Odpowiedz
@TriangulumAustrale: jednak nie taka głupia ta koleżanka, wymyśliła plan który ma duże szanse się udać ( ͡° ͜ʖ ͡°) słabo tylko, ze masz jedno łóżko, bo może się skończyć na tym, ze obie dostaniecie taboretem XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@TriangulumAustrale: a ja bym i tak ja chrzaniła, jest dorosła przecież, ma własne mieszkanie, więc po pierwsze czemu akurat chciała iść do ciebie aby udawać, jak sama ma mieszkania
A dwa... No kurde bardziej dziecinnie się nie da ;) takie rzeczy to na filmach się zdarzają ;p
  • Odpowiedz