Wpis z mikrobloga

Ahh te przegrywy :( biedni zdominowani przez armię chadów. I te ich tłumaczenie, bo ojciec pił i przez to ma do dupy charakter, bo ma brzydka twarz, bo dziewczyny wolą tylko chadów.

Gówno prawda

Jak się uganiasz za p0lkami to się nie dziw że wybiera chade. Jak szukasz dziewczyny na tinderze, to się nie dziw, że są tam same p0lki, jak masz totalnie zrypany charakter to też się nie dziw że nikt cię nie chce.

#przegryw #takaprawda
  • 45
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dziekciu: pasywność, strach przed jakimkolwiek kontaktem z obcymi ludźmi, wyobrażenie sobie upokarzających sytuacji które nigdy nie będą miały miejsca no i podczas kontaktu różne objawy nerwów np drżenie nóg, łamliwy głosik, kompletne chwilowe ogłupienie
@Hunter_88 wyobraź sobie, że gdy byłem w gimnazjum to pójście do sklepu było dla mnie stresujące, no bo co jak zabraknie mi pieniędzy? A jeśli nie będzie tego co chce i wyjdę bez towaru i pomyślą że coś ukradłem? A co jeśli jakieś dziewczyny będą się ze mnie śmiały? Każdy kontakt z obca osoba był dla mnie koszmarem. Nigdy nie zaczynałem rozmowy. Czy mogę to uznać za fobie?