Wpis z mikrobloga

@Ragnarokk wieksze prawopodobienstwo jest ze strzeli klips niz to laczenie na lince, jedyną wadą jest mniejszy stopień regulacji, ale sam powiedz jak wiele razy w zyciu uzywales kijkow o wysokosci ponizej 80cm...
@Ragnarokk bo nie jezdzisz na turach... Raz pożyczyłem kijek koledze komperdell na desce żeby się odpychał jak na kajaku- złamał się właśnie w klipsie.
@gc89 Mocno podejrzewam że nie będzie to istotna kwestia dla rodziców OPa :) Rok temu wymienialem kijki (choć w zasadzie nie musiałem, bo pomimo dekady trzymały sie tak 6/10), trochę zrobiłem riserczu i myślałem o linkowanych, ale zostałem jednak prze BD
@Ragnarokk raczej chodzi o prawdopodobieństwo uszkodzenia, a tu metal kontra plastik- metal musi wygrać... Oczywiście jednak nie uważam że to jedynie słuszna opcja- warto się jednak zainteresować linkowymi, bo kiedyś były mega drogie- teraz ich ceny poszły w dół.

Edit

Dodatkową zaletą tych kijków jest wysokość- nie wystają znad plecaka, nie zaczepiamy nimi o gałęzie w lesie, w autobusie, bardzo wygodne
@maly1234: No chyba nie... fizany skręcane to gowno straszne. Miałem, wytrzymały 6-7 niezbyt intensywnych wycieczek i się pokrzywily tak, że nie dało się ich rozłożyć i była niespodzianka na pewnej wycieczce... oczywiście reklamacja została odrzucona.

@ceb0lak: i To jest bardzo dobry wybór, kolego. Sam mam ten model i są zajebiste.