Wpis z mikrobloga

#kurtka #puchowa #warszawa #modameska
Gdzie kupić dobrej jakości może być w (okolicach warszawy, albo online) ale nie horendalnie drogą kurkę puchową?
TLDR: Szukam i znajduję tylko albo markowe hilfiger, guess (co daje +100% do ceny za naszywkę), albo turystyczne (które mi się nie podobają).
Szukam już ponad 3 tygodnie sklepu gdzie kupię kurkę puchową z puchem a nie poliestrem. Budżet to około 1000zł. I albo znajduję tylko kurtki droższe (np. 1200-2000), albo kurtki w sklepach górskich (które mają dobrą jakość wykonania i wypełnienia, ale nie wyglądają modnie, a ja chciałbym aby ta kurtka była ładna na pierwszym miejscu jak już wydaję tyle $$$). Raczej stawiałbym na krótszą kurtkę (parka do samochodu mnie nie przekonuje).
Do tej pory znalazłem takiego hilfigera za 800zł bardzo mi się podoba, ale 50% poliestru mnie martwi, tak samo jak ta marka nie musi oznaczać wcale dobrej jakości.
Jeszcze jedna parka w United Colors of Benneton za 700zł zwróciłą moją uwagę, ale nie miała wyszczególnionego składu, wiec zwątpiłem.
  • 4
@xardas060: Z krótkich to nie wiem, bo ja wziąłem długą puchówkę, ale możesz sprawdzić mango(zwykłe i outlet), c&a (za jakość nie ręczę), zalando, chociaż tam nie ma filtrów na pierze i ciężko się szuka, decathlon ma raczej górskie, ale zależy co uznajesz za modne.

edit i zary, reserved, pull&bear, jakieś inne sieciówki - mają często w liniach premium prawdziwy puch i miękko zmieścisz się w budżecie.
@xDrope: w tym roku właśnie w żadnych z sieciówek nie widziałem puchowych, 100% oferty to górny limit 300-350zł, i brak puchu, może jeszcze sie to zmieni.
@modzelem: dziękuję za radę, pojechałem i kupiłem dokładnie taką jak chciałem w factory w bytom - 399 + 20% rabatu. Teraz rozglądam się jeszcze za jakąś dłuższą do kompletu na spacery, i wstępnie w ochnik na łopuszańskiej znalazłem jedna za 800 z futrem jenota,