Wpis z mikrobloga

@zwarcin: cos tam pisali ze jak sie wyrobisz do poczatku sezonu to moze dostaniesz. Ale jeżeli to swieży ban to nie sądze by Ci się udalo wbic 2 poziom nawet maja jeżeli nie wiele grasz.
  • Odpowiedz
@zwarcin: jezeli grasz okazjonalnie to nie liczylbym na nagrody, w sumie w tym nowym trybie guerki trwaja 15-20 min wiec sporo da sie ich zagrac plus jak znajdziesz swoja postac to bedziesz carrował i dostawal honorki po grze wiec beda wieksze szanse.
  • Odpowiedz
@zwarcin: nie ma szans żebyś z 0 do 2 wbił do końca presezonu, ja po banie w kwietniu grając większośc czasu na tym koncie obecnie mam 2lvl 3checkpoint a honorki co drugi mecz po 3-4. Ponoć, nie wiem ile w tym prawdy jest, awanse na wyższe checkpointy honoru idą masowo co kilka tygodni, niezależnie od tego ile dostajesz honorków na mecz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@hokuspokus123
@Damiax
Tego co czytałem na forum Lola to ludzie po 6+ mięs wbijaja
Mi to tam rybka czy dostanę czy nie. Bardziej mniej denerwuje ten system banowania gdzie możesz cisnąć i nic ci nie zrobią a ja za napisanie 5 linijek z czego jedna to You are bad a druga żeby poszedł grać normalki wyłapałem restrict na 15 giernXD
  • Odpowiedz
@hokuspokus123: wydaje mi się że taki nick jest niedozwolony, ziomek tez pewnie bana szybko wyłapał.
Co do banów, to jest rito, ich polityka banów i restrykcji jest słaba (Ci ktorzy intuja, afkuja, wyzywaja czesto są nie do ruszenia...)
  • Odpowiedz
@hokuspokus123: ja mialem czas ze wyzywalem ostro gości (liczac kys) spokojnie 2-3 miechy zanim dostalem restrykcje na 2 tygodnie, potem poprostu mutowałem typow i grałem soja gre zamiast sie martwic debilami. Wiec stwierdzam ze rito pod tym względem ssie mocno. Trybunał badź cos w stylu cs'a by sie przydało
  • Odpowiedz