Wpis z mikrobloga

Wczoraj się zbytnio nie przyjęło, ale łapcie kolejne zdjęcie #specjalontour. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym razem #texas w #usa, gdzie 2 lata temu udało mi się podjechać do Houston i muzeum Johnson Space Center. Na zdjęciu jest wahadłowiec Independence, który jest jedynie repliką promu kosmicznego, natomiast pod spodem jest prawdziwy Jumbo Jet NASA 905, który używany był do transportu wahadłowców z miejsca lądowania do Kennedy Space Center. Muzeum jest zupełnie świetne, a wnętrza obu jednostek można zwiedzić, mocno polecam!

Picie w plenerze w Teksasie jest wykroczeniem i generalnie to bardzo restrykcyjny stan jeżeli chodzi o alkohol. Dość powiedzieć, że wwiezienie dwóch piw butelek piwa to $6,25 dodatkowego podatku do zapłacenia na lotnisku. ¯\_(ツ)_/¯ Akurat to piwo udało się wypić bez problemów.

Z ciekawostek mogę wspomnieć, że w Teksasie przejechałem się niesławnym autobusem Greyhound (właśnie z San Antonio do Houston) i była to całkiem przyjemna podróż porównywalna z naszym Polskim/Flix busem.

#podroze #podrozujzwykopem #piwo #alkohol #specjal #stanyzjednoczone #ameryka #houston #eksploracjakomosu #wahadlowce #lotnictwo
dulek - Wczoraj się zbytnio nie przyjęło, ale łapcie kolejne zdjęcie #specjalontour. ...

źródło: comment_AkLxmzn3EjULle0NyELOmywhrsogFkJ8.jpg

Pobierz