Wpis z mikrobloga

@masujbobra: A co więcej oferuje e90? Jest cichsze, i to tyle z różnic które ja zauważyłem.
@Teheranin: Kto napisał że trzeba wywalić 30k na e46? Można kupić za 20 dobrą sztukę, zrobić serwis i wszystkie usterki za 3k, a pozostałe 7 wydać na inne wydatki, kupić nowe opony, dorzucić webasto/lpg, zainwestować w wakacje, czy konserwacje. Lepiej kupić starszą igłę, niż nowszego parcha.
  • Odpowiedz
@Crow7422: no to racja że kupno starszego i doinwestowanie go to nie najgorszy pomysł tylko jak np. za 4 lata będę go chciał sprzedać to cena już spadnie bardziej w porównaniu do e90
  • Odpowiedz
lubie old school więc e46 mnie pociąga lecz na tym aucie w przeciągu paru lat straci się dużo więcej niż na takim e90/e92 więc jest dylemat


@masujbobra: i tu się mylisz, bo e46 powtórzy historię e36. Pełno tego, ale zadbane będą rosły w cenę.
  • Odpowiedz
@kipowrot No fajnie to jeździ ale jak tu nawet na Mirko rozmawiałem z gośćmi co im ten silnik w fajnym stanie wcale nie najtańszy #!$%@? olej to to jest porażka( _) I to w większości M54 to samo.
  • Odpowiedz
@masujbobra: Nie koniecznie, jeśli nie będzie to zgnilak. W pewnym momencie te auta zyskują na wartości, tak samo jak było to z e30, i obecnie e36, liczy się jedynie stan, karoserii, wyposażenie i silnik. Topowe 3.0, najszybciej zacznie zyskiwać na wartości.
  • Odpowiedz