Wpis z mikrobloga

Mirki pocieszcie. Waśnie dziewczyna ze mną zerwała bo już niż do mnie nie czuje :( byliśmy tylko pol roku ale czas razem był dla mnie i dla niej najlepiej spędzonym w życiu. Nie wiemy co się odjaniepawlilo ze tak musiało się stać i jesteśmy teraz przyjaciółmi :(
  • 18
@snickers111a: "ale czas razem był dla mnie i dla niej najlepiej spędzonym w życiu" Smiem watpic, ze dla niej tez skoro zerwala. Ta decyzja nie jest podejmowana od tak. A poza tym to nie masz sie czym przejmowac.
Wiem, ze spedziliscie fajne chwile razem itd. bylo super i chcialbys tak dalej, ale cos musi sie skonczyc zeby moglo zaczac sie cos nowego :) Tak czy tak wyluzuj sie i nie przejmuj
@Seractil12 Jednostronnie tak. Ale gdy dwie osoby chcą u czują to związek trwa. Niekiedy tylko ta druga osoba nie jest szczera i opowiada brednie jak jej też zależy, ale nie wychodzi xD
@snickers111a: Tylko w Twoim przypadku moze byc dokladnie tak jak mowi @kiszczak bo jednak zerwala.
Zreszta sam zobaczysz po czasie co sie stalo i dlaczego. Daj sobie i jej czasu jak sie serio zaczelo powoli wypalac, ale jakies tam uczcie jest to bedzie szukala sposobu zeby wrocic