Wpis z mikrobloga

Chyba znalazłem sposób na dość szybki hajs. Na północ od Saint Denis kawałek za miastem często latają ptaki dające egzotyczne mięso. Sposób jest taki, że wybijacie cały klucz i zabieracie 2 sztuki najlepszych okazów. Pióra dają 1,2 $ za sztukę, zwłoki 3$. Jeśli po drodze upolujecie jeszcze aligatora, da się wykręcić koło 30$ za jeden kurs. Do sklepu blisko w St. Denis, więc kasa będzie lecieć szybko. Podzielcie się jak macie też jakiś fajny patent na zarabianie :)

#rdr2 #reddeadonline
  • 16
@PanKapusta: Stosuje ten sposób, fajnie działa bo wystarczy się trochę pokręcić i ptaki respią się na nowo. Najlepiej polować na czaple, pelikany i kormorany. Ja jeszcze łowię ryby w miejscach jakie zaznaczyłem na mapie. W nocy jak i podczas deszczowej pogody można tam złapać bassa wielkogębowego, który w sprzedaży chodzi po 2$, inne ryby jak szczupak amerykański i bass niebieski po 1$. Można łowić też na dynamit jak już ktoś ma
Sweet-Jesus - @PanKapusta: Stosuje ten sposób, fajnie działa bo wystarczy się trochę ...

źródło: comment_etSMYlC5jGbLg8huUSB5HZC7C1pNPtEb.jpg

Pobierz
@PanKapusta: Przy łowieniu ryb wpada od razu exp na zwiększenie poziomu życia. Patentu na szybkie expienie jeszcze nie znalazłem. Zabijanie aligatorów daje +15, można latać po całych bagnach i farmić ale to monotonne.
@Sweet-Jesus: Dzięki za info, mi zależy o tyle, że nie mam jeszcze wędki, a łowienie jest chyba moim ulubionym zajęciem ;) może komuś się przyda do trofeum, u mnie pewnie po prostu wpadnie w którymś momencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanKapusta: Nie ma sprawy. Na szybki hajs znalazłem coś takiego:
"For money: when you find a house in open world with good loot, grab the loot, immediately pause game, click Online - Free Roam. This makes you respawn at the place with the loot and you can pick it up again. Repeat this (it stacks the item in your inventory). Then sell it to a fence. Might not work everywhere. The
@PanKapusta: Ze skarbami działa ale nie warte zachodu bo wymaga po zebraniu kasowania postaci:
Play all the yellow main mission and get up to rank 10 to unlock a treasure map. When you collect your treasure, delete your character and keep doing the same thing, until your satisfied. You won't keep anything but your money and gold bars. Ranks will reset, characters appearance, progression/stats and all unlocked items.
nie wiem czy
@Sweet-Jesus: o #!$%@?, no dla mnie to nie bardzo warto, ale z tego co widziałem to ludzie ewidentne się w to bawią.

Tego się nie spodziewałem, mam nadzieję, że szybko wyfarmią tyle złota ile chcą i będzie można normalnie grać xD
@PanKapusta: to jest dobry spot, ale nie tak się zarabia tam hajs.. Wybijasz wszystko na północ od saint denis, oskórujesz je dla mięsa i piór(o ile to ptaki). Skóry zwierząt wywalasz, truchła zostawiasz i tak tam siedzisz aż ci się znudzi. Po 30 minutach wróciłem do rzeźnika i zarobiłem na tym 100$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)