Wpis z mikrobloga

@Rhados: skad ten fetysz suchych faktów? Media będą miały swoje poglądy i opinie. Nigdzie suchych faktów nie znajdziesz.

Problemem są gownostronki, które nakierowane są wyłącznie na kreowanie zakłamanej rzeczywistości. Te wszystkie patriotyczne ścieki to są przeważnie ruskie profile mające na celu wytworzyć u odbiorcy przekonanie o upadku zachodu i wykreować nienawiść do innych osób.

Poza tym masz jeszcze w Polsce biuletyny partyjne PiS takie jak TVP, wpolityce, dorzeczy, niezależna, żelazna
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: a stąd może żebym czytając co się po prostu dzieje to sobie sam wyrobił opinię na podstawie moich przekonań i określił czy to jest dobre czy nie a nie czytać opiniotwórcze gówno którego celem jest nabijanie wyświetleń, rodzenie skrajnych emocji, zakłamywanie rzeczywistości by ostudzić społeczne #!$%@? czy je nakręcić. bo racji nie ma nikt i nidzie jej nie ma. jest moja prawda, Twoja prawda i gówno prawda. jeden w
  • Odpowiedz
stąd może żebym czytając co się po prostu dzieje to sobie sam wyrobił opinię na podstawie moich przekonań


@Rhados: Jesteś w stanie sobie wyrobić opinię o wszystkim? ja nie mam wiedzy o wszystkim, mimo że uważam się za człowieka o bardzo pokaźnej wiedzy.

Dlatego lubię czasem przeczytać objaśnienie autora do suchych
  • Odpowiedz
@GordonL: ale może na wiele tematów mam wiedzę i nie muszę czytać jakiejś papki zindoktrynowanego redaktorzyny. przynajmniej że był wybór - chce czytać coś z komentarzem - mam to i to. chce suche fakty, mam to i to
  • Odpowiedz
@Rhados w sumie w Polsce teraz to nic...albo wszystko:) Przed PIS można było jeszcze wejść na PAP, ale już i tam informacje są podawane z wydźwiękiem tej lepszej strony. Najlepiej mieć jakąś podstawową wiedzę naukową i czytać najpopularniejsze źródła z obu stron przy czym samemu oceniać sytuację bo rzeczywistość w mediach jest kreowana pod poglądy i tak po prostu jest.
  • Odpowiedz