Wpis z mikrobloga

@inver: masz nadal zipro rook? Kupilem ostatnio na olx i tak sie zastanawiam, bo pełno osób chwali ciszę tego roweru. Ale przy zmianie oporu ten rower mi tak strasznie hałasuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@inver: no ja akurat kupilem go ze względu na cene i możliwość jeżdżenia po trasach google street view, ale to tez nie dziala. Aplikacja wali błędami ze nie moze znalezc ścieżki
zmiana oporu polega na tym że mały silnik nawija linkę na szpulę, więc buczy. To jest normalny dźwięk. Ja mam problem raczej taki że ten rower nie jet dobry do intensywności z jaką trenuję. codziennie godzina, 28km na obciążeniu 3-7 od roku... chyba sie zużyły jakies elementy, albo trzeba nasmarować. Serwis na ten temat nie odpowiada.. ogólnie serwis jest jak by go nie było. Teraz bym kupił rower w decathlonie - droższy
aplikacje są do niczego.... jakas mi tam działała, ale opór który włączała nie pozwałał jechac. Wywaliłem, jezdze przy muzyce albo jakieś dłuższe filmy włączam
@inver: dzięki za odpowiedź ()
Czytałem gdzieś, że jak jest za ciezko czy za łatwo to mozna zdjąć obudowę i samemu sie pobawić z elementami. Ale to na własną odpowiedzialność. Serwis wiadomo że nie odpowiada. Bo polski produkt. Wszystkie polskie serwisy ssą. Takie mam doświadczenie już.
znalazłem pare fotek bebechów rowera - w zeszłym roku go rozkręcałem żeby ustawić.. ale raczej małe pole manewru przy takim hamulcu