Wpis z mikrobloga

Szukam propozycji (ku ulepszeniu aktualnej sytuacji a żeby kochani moi powrócił Sz. P. Red. Fiodorczuk) by:
- #!$%@?ć dominiczka ze stanowiska
- jutuba dała bana majorowi na kanał (ewentualnie lajty)
- skontaktowanie się z wyżej wymienionym redaktorem w celu wyedukowania go w obsługe OBSa oraz donejtów by mógł złożyć propozycję nie do odrzucenia przez Sz. P. Kononowicza Krzysztofa

Tak dalej być nie może...

#kononowicz
  • 29
  • Odpowiedz
@Zwanek: Jeśli mu dominiczek powie, że nie da się odpalić lajta to się dowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za jedno ostrzeżenie już jest ban na 3 miesiące. Wiadomo, że założy nowy kanał ale weź teraz ogarnij ludzi żeby oglądali lajta na innym, struś musiałby chyba 5 godzin siedzieć żeby wycisnąć te 700 zł które dzisiaj zarobił.
  • Odpowiedz
@Zwanek: Ogarnie. Nieraz #!$%@?ł knura za to że dostawał ostrzeżenia, rzekomo z jego winy.

Sęk w tym, czy ogarnie tym razem, za co te ostrzeżenie naprawdę dostał. Pewnie znowu skończy się na tym że coś rozwali na głowie Konona myśląc znowu, że to przez niego i tyle, żadnych wniosków nie wyciągnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ewazanglii: Nie żeby coś, ale bezpodstawne odcięcie komuś dostępu do robienia liveów to już zdecydowane przekroczenie granicy nie wyrządzenia mu realnych szkód.
Jeżeli uważasz że Major nie zasługuje na twoje pieniądze, po prostu mu ich nie wysyłaj. Natomiast to co inni robią z własnymi niech cię po prostu nie interesuje, bo przypominam że Major nie bierze kasy z socialu, tylko od ludzi którzy chcą go wesprzeć/obrazić za odpowiednią cenę...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GejBozy: On chyba nie tyle ogarniał ostrzeżenia, co ich konsekwencje - np. wyłączenie monetyzacji.
Lepiej sprawdziłoby się telefoniczne upomnienie od administracji YT. Nie dość że byłoby nieszkodliwe, to w dodatku skutczne, o ile zostałoby odpowiednio sprzedane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GejBozy: Nope.
Do Konona generalnie bez problemu ktoś Ci podrzuci, ale Major zmienił dopiero co, więc trzeba kilka dni poczekać aż wypłynie.
  • Odpowiedz
@Zwanek: No to pozostaje czekać aż jakaś dobra dusza mi zaufa i zapoda mi jakiś plan. Bo elokwencję i powagę w głosie mam, ale nie mam kompletnie pojęcia jak to im przedstawić, by to kupili, jak to powiedziałeś.
  • Odpowiedz