Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5125
Jednak dobrze mieć czasem geny polakacebulaka we krwi, ostatnio załapałem się na bilety Berlin Majorka za 2 euro tam i z powrotem. Wyśmienita cebula, no ale trzeba jeszcze hotel załatwić. Kuźwa ceny na bookingach za 7 nocy wychodzą 1200+ za pokój dwuosobowy. No krew nosacza w żyłach nie pozwala tak się dymać. No #!$%@? tyle nie dam XDDD no i poszperałem, poszukałem i na f4f trafiłem na jakiś temat z rabatami na hotele i akurat jakas strona z USA miała na black friday - 20%. Tak sobie myślę zawsze coś, ale zobaczę jakie ceny mają bo przyczajony co cebulakowania to może się okazać że te 20% rabatu to gówno mi da jak same 5* hotele będą XDD No ale patrzę i nie wierzę XDD już cena startowa jednego spoko hotelu wynosi 29 dolarów za noc czyli ponad 900 zł na co mi już prawie urus bo przecież mam jeszcze asa w rękawie w postaci kodu XDDD PYK kodzik wszedł gładziutko i cena się zbiła do 720 zł, aż po harnasia musiałem do sklepu zapieprzac z tych emocji XDDD no ale została kwestia dojazdu do Berlina bo zlodziejski flixbus chce za 2 osoby ponad 200 zł za przejazdy t/p. No nie mogłem tej ceny przełknąć, stwierdziłem że #!$%@? te bilety, nie dam się okradać XDDD i co się wczoraj okazało XDDD Flixbus ma urodziny i cena za te same bilety spadła do 60 zł za 2 osoby tam i powrót. HAHAHAHA wygrałem!!!11l!!! Pokonalem system #!$%@? złodziej! Jestem miszczem, gdzie dają te ordery Virtuti cebulari? Bo to co #!$%@?łem na pewno zasługuje na takie wyróżnienie!!! #cebuladeals #podroze #nosaczsundajski
pawelwojciech - Jednak dobrze mieć czasem geny polakacebulaka we krwi, ostatnio załap...

źródło: comment_lIbTcemU9q4EibJ3dgkW8f4uAZsR6gKm.jpg

Pobierz
  • 199
@pawelwojciech: gratuluję udanych łowów. Wróciłem z Majorki przedwczoraj, gadanie o "typowo plażowej wyspie" śmieszne xD Piękne góry, cudowne widoki. Ale myślę, że będziesz musiał postarać się jeszcze przy jednym: warto na miejscu wypożyczyć samochód. Na pewno daje to spore możliwości przycebulaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)