Wpis z mikrobloga

Lubisz Pokemony oraz rozmawiać na ich temat? Od czasu do czasu lubisz napisać dłuższy tekst? Leniwa Popkultura chętnie użyczy Ci miejsca u siebie! Mamy naprawdę fajną, spokojną atmosferę - potwierdzą to @jaqqu7 @mich_uj @MicekWiseman i @Domamir . Ponadto jesteśmy ulubioną stroną o popkulturze wielkiego podróżnika @MG78 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na szczegółowe pytania chętnie odpowiem w wiadomościach.

Sam jestem wielkim fanem Pokemonów i kilka artykułów już się na stronie pojawiło :D

http://www.leniwapopkultura.pl/category/pokemony/

#pokemongo #pokemon #pokemirko #blog
szogu3 - Lubisz Pokemony oraz rozmawiać na ich temat? Od czasu do czasu lubisz napisa...

źródło: comment_CscCzssq1pQa2FO3ZPMUYB3ZEfq5rsV5.jpg

Pobierz
  • 4
@TheMadHatter: Cóż, pomijam fakt, że tekst był puszczony dwa lata temu, jeszcze na innej stronie. Chcę dotrzeć do jak największej ilości fanów Pokemonów - może chciałbyś napisać tekst pod tytułem Pokemon GO największy zaskoczeniem 2018? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pimbdziaula_dyfuzyjna: Jeez. Tekst był publikowany dwa lata temu, na innej stronie, której ogólna koncepcja różniła się znacząco od aktualnej. Pisałem wtedy wiele głupot, z którymi dzisiaj już w większości się nie zgadzam. Dlatego też i większości tekstów z wcześniejszych lat na aktualnej stronie nie ma. Ten się uchował, prawdopodobnie, dlatego że zapomniałem również o samej grze.

Zamiast sprawdzić ostatni tekst, który przyjął się świetnie, przyczepiacie się do błędów młodości. Ludzie są