Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Ottaviani: taki łeb się nigdy już nic nie nauczy, albo trafi na kogoś kto go zabije albo co wyrok będzie niszczył komuś życie aż do końca swojego życia...
  • Odpowiedz
@Ottaviani: jesli dobrze pamietam, to jakiemus studentowi kose miedzy zebra wsadzili, malo sie nie przekrecil. nie jestem pewien, ale patol chyba byl gdzies z okolic wyzynnej? tam niezla patologia w wielkiej plycie potrafila byc, choc sam mialem bardzo dobrego znajomego tam. taki ziomek, ale bardzo w porzadku czlowiek :)
  • Odpowiedz
  • 3
@MirekWyznajeAnonimowo z Lublina nie jestem, ale to fakt, zaatakował studenta, który cudem przeżył. Zresztą jak przejrzałem reportaż z Interwencji o tym, to w sumie wszystko się przez nieletnią kobietę zaczęło

@PaulStone polskie więzienia i resocjalizacja to oksymoron. Szkoda tylko, że z kieszeni państwa idzie około 36 tysięcy rocznie na jednego więźnia, a z niego pożytku żadnego nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Ottaviani: śmieszki śmieszkami, ale taka osoba powinna być odseparowana od społeczeństwa do końca życia. Jestem pewien, że zadźganie nożem przypadkowej osoby (z oczywistym zamiarem zabicia), nie było jego pierwszym wybrykiem. Gówniak "gangster" który myśli, że jest królem życia ponad prawem, który stwarza poważne niebezpieczeństwo dla innych.

Jest oczywiście kwestia etyki, ale w czystym rachunku ekonomicznym najlepiej by było taką jednostkę usunąć, niż utrzymywać aż do śmierci.
  • Odpowiedz