Wpis z mikrobloga

  • 4
Halo Mirki wy sie nie śmiejcie, lepiej rezerwujcie terminy do lekarzy bo będziecie czekać jak one o wszystkie terminy zbiegną wam sie na czas emeryturki i trzeba będzie #!$%@?ć z wozeczkiem o 7 do pana doktorka (ʘʘ) Ja już mam termin do kardiologa na grudzień 2019. Pozdrawiam szanowny NFZ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@kitav: starzy ludzie mają darmową komunikację miejską więc jeżdżą bo mogą... A z drugiej strony jadą czasami na drugi koniec miasta bo tam jest tańsze masło o np 20groszy.
Większość emerytów to tzw ulotkarze, siedzą w domach i zakreslają co jest ultra tanie a potem 6 rano już czekają pod sklepem. Jeden z najgorszych sortów ludzi
  • Odpowiedz
@kitav: Też się zastanawiałem wczoraj po cholerę te stare grzyby marnują resztę życia na wstawanie rano i stanie w kolejce na poczcie zaraz po otwarciu. Idę sobie odebrać paczkę równiusio 2 min po otwarciu, a tam już kolejka grzyboli. No ja rozumiem do lekarza, ale kurna na pocztę zapierdzielać na ósmą jak do roboty się nie łazi? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@Rodriquez no faktycznie, bo to jest wina jakiegoś dziadka który całe życie pracował w fabryce. Miał na to taki sam wpływ jak ja mam na to, że sklepy nam zamykają w niedzielę.
  • Odpowiedz