Wpis z mikrobloga

@Haqim: Moimi osobistymi faworytami są jednak eksperci rozpatrujący, czy w zaistniałej sytuacji lepiej wziąć tylko Lwów, czy iść na całość i robić rozbiór wzdłuż Dniepru XD
  • Odpowiedz
@Haqim: Mnie bardziej przeraża ilość kont bezkrytyczne przyjmujących każdą negatywną krytykę Rosji... Taki sam poziom #!$%@?. Nie każdy, kto nie popiera idiotycznej propagandy demonizującej Rosji, jest ruskim trollem. Może jak przestaniesz myśleć emocjami to zrozumiesz :/
  • Odpowiedz
@Shavarus: A teraz wróć do swojego komentarza i zobacz w jakim tonie to napisałeś... Bezkrytyczne łykanie antyrosyjskich newsów jest tak samo kretyńskie jak Rosjanie łykający sputnika, z których tak się chętnie śmiejemy :/

@bombastick: Skoro tak chcesz prowadzić "dyskusję"... Jak tam w Kijowie towarzyszu? Już stan wojenny wprowadziliście?
  • Odpowiedz
@lemek3:

A teraz wróć do swojego komentarza i zobacz w jakim tonie to napisałeś...


W jakim tonie? Adekwatnym. Bardzo dbam o dobór słów.

Ja nic do Rosjan nie mam, znam kilku i lubimy się. Dyskusja dotyczy Rosji jako podmiotu międzynarodowego (czyli państwa), które ignoruje wszelkie cywilizowane normy pokojowego współżycia. Nie łykam niczego bezkrytycznie, niezależnie, z której strony to wychodzi. Ale bądźmy rozsądni, Rosja nie ma dobrej opinii międzynarodowej i to
  • Odpowiedz
@Shavarus: W jakim tonie? Ano takim tonie...

Mhm, bo przecież Rosja działa w interesie nas wszystkich.


Jak dalej nie rozumiesz to chyba nie ma ratunku
  • Odpowiedz
@Haqim: Ty chyba nie widziałeś co tu się działo po aneksji Krymu.
Dziesiątki kont ze stażem 8 lat i zerową aktywnością nagle rzuciły się żeby pisać o "banderowcach wspieranych przez jewropejski sojuz," i o tym, że "na łukrainie nie ma rasyjskich żołdaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

R.I.P @donmuchito1992 :(
  • Odpowiedz
@lemek3: zaprzeczasz że Rosjanie zajęli Krym wbrew zobowiązaniom które podpisali? Zaprzeczasz, że rosyjskie związki taktyczne wbiły w krytycznym momencie na wschodzie Donbasu i odrzuciły od granicy siły ukraińskie mniej więcej na obecne pozycję?
  • Odpowiedz