Wpis z mikrobloga

Mirki korzystacie z Raty.od nowa na Allegro? Myślałem że będzie to działać tak samo jak wcześniej z Ratami 0% gdzie mogłem wybrać bank sobie, ale tu nie ma tak. Pożyczkodawcą jest BGŻ tylko najlepsze, że po przeklikaniu wszystkiego, skupieniu przedmiotu dostałem info że przedmiot kupiony. I tyle. Pisze do Allegro a gdzie jakiś nr konta gdzie mam te raty spłacać itd. Odpisali że co miesiąc będzie przychodził email z informacją gdzie przelać. Ehhh...
#allegro #raty
  • 24
@Dlogger: Pożyjemy zobaczymy, taką sytuację to ja widzę i dziś i tydzień temu cóż #allegro także pewnie mają miesiąc na "target na inne spersonalizowane usługi zwiększające benefit achivementów longtermowych" ( ͡º ͜ʖ͡º). Nawet się zniżą się żeby odpisać jakiś kit, co oni od 8-16 społecznościówkę ogarniają? #amazon to to nie jest i nie będzie.
@BobekNierobek: Cześć. Mam dzisiaj podobną sytuację tylko nie zaakceptowałem ostatniego etapu czyli "akceptacja warunków umowy". Ale tak samo kupiłem przedmiot za 1300 a przysłali mi link do umowy na 3000zł na 12 miesiecy. Na koncie allegro nie mam przedmiotu w zakupionych ale martwi mnie to że widnieje kwota 3000zł i okres spłaty 12 miesięcy, oczywiście jeszcze tych warunków nie zaakceptowalem.