Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w urzędzie, aby przerejestrować samochód. Wcześniej był zarejestrowany jako samochód ciężarowy. We wniosku napisałem, że teraz ma być jako samochód osobowy. Odebrałem miękki dowód tymczasowy i po kilku godzinach zauważyłem, że widnieje na nim jako samochód ciężarowy. Czy przy wydaniu dowodu rejestracyjnego wprowadzą dane z wniosku czy wniosek poszedł do szuflady i błędne dane pójdą dalej? Szlag mnie trafia jak mam znowu czas tracić na urząd.
#motoryzacja
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrotkiSzpic a co to za różnica chłopie tylko nie możesz stawać na chodnikach ale to jest praktycznie martwe prawo i nikt ci się nie będzie czepiał

@Harmideron: poważnie jest taki zakaz? Nawet nie wiedziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@24-Sto Ze wskazanego ustępu wynika więc, że jeśli samochód jest zarejestrowany jako ciężarowy(nawet osobówka z kratką), nie wolno zaparkować nim czterema kołami na chodniku niezależnie od masy pojazdu
  • Odpowiedz
@bigger: @mfind: @fromasz56: @Sm3rf1k:

no i tu jest pies pogrzebany. Zacząłem węszyć i okazało się, że

W takim przypadku należy podjechać do OSKP, zrobić badanie techniczne (pozostałe dodatkowe badanie techniczne pojazdu, w którym dokonano zmian konstrukcyjnych lub wymiany elementów powodujących zmianę danych w dowodzie rejestracyjnym), uzyskać formalną informację o zmianach (których de facto nie trzeba wprowadzać - nie ma kratki, na wszystkich miejscach są
  • Odpowiedz
@bigger:
- S.1 — liczba miejsc siedzących, włączając siedzenie kierowcy. W miękkim napisali to z dowodu byłego właściciela.
- w świadectwie zgodności SKODA, mam informacje o 5 miejscach siedzących w tym kierowcy
  • Odpowiedz