Wpis z mikrobloga

  • 1
Jaki smartfon do 1000zł kupić?

Mam teraz #iphone 6s ale bateria już umiera i sam telefon nie wygląda i nie działa już najlepiej. Bardzo intensywna eksploatacja dała mu się we znaki.

Nie chcę wydawać 5k na telefon, więc myślałem nad zakupem kolejnego 6s, ale jest on już trochę mały, przestarzały i coraz bardziej podobają mi się bajery które widzę u kierowców Ubera z którymi jeżdżę (np. kilka appek na raz i przełączanie z boku ekranu). Plus mam dużą bibliotekę appek na Androidzie.
Po ostatnich dobrych doświadczeniach z tabletem na androidzie poczułem, że może to już pora wrócić do andka. Widzę, że w tym budżecie królem jest Xiaomi. Czy wymiana na Redmi Note 5 jest rozsądna?

Czy jest coś w podobnym budżecie z NFC, bo przyzwyczaiłem się do Apple pay. Jeżeli naprawdę warto, to mogę dopłacić kilka stówek. Zależy mi na płynnym działaniu, a nie wydajności na papierze. Na bank nie będę odpalał żadnej gry 3d.

#android #smartphone #xiaomi #cokupic #iphone #smarfon
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Napedikr: nie kupuje sie mi5 w 2018 roku.

@Orteus: kup mi8 albo mix 2s, nie baw sie w zadne redmi itp bo to budzetowce. Tylko do 1000 nie kupisz nic sensownego. Po przesiadce z iphona, pomijajac szok kulturowy, maja redmi w rece bedziesz sie czul jak dziad ( )
  • Odpowiedz
@Orteus: za ~1300 można dorwać pocofone f1 (xiaomi) który próbuje być tanim flagowcem, mocne cpu i takie tam. Jak granica nie przekraczalna to jakiś android one (A2 np.) czysty android, przyzwoicie to chodzi. Jak używki to google pixel pierwszej generacji - nie wiem czy da się dorwać jeszcze nowy i za ile. Ewentualnie nexus 5X.
  • Odpowiedz