Wpis z mikrobloga

Pewnie się niektórzy z was zastanawiają co jest z @WujaAndzej, co się z nim dzieje, nie ma go już prawie dwa tygodnie.
Muszę wam coś ważnego powiedzieć. Pewnie nie będziecie chcieli mi uwierzyć, tak samo jak ja nie chciałem w to uwierzyć na początku. Otóż Wuja nie istnieje. To nie jest żaden troll czy c-----a pasta - WujaAndzej na prawdę nie istnieje. Zmyśliliśmy go sobie. Powiecie mi: jak to możliwe, przecież napisał tyle postów, ma konto od 7 lat na wykopie, dlaczego miałby nie istnieć? Wuja jest zbiorową halucynacją, eksperymentem z pogranicza nauki i okultyzmu. Dostrzegają go tylko ludzie, którzy mają ze sobą coś wspólnego. A co my mamy wspólnego? Główny katalizator nie jest do końca znany. W każdym razie - jesteśmy w stanie kumulować pewne cechy i wyświetlać je w postaci różnych projekcji. Jedną z takich projekcji jest właśnie WujaAndzej. Dowodem na to jest sam wygląd, kto widział ten wie o czym mówię. Dziesięć lat temu wyglądał dokładnie tak samo jak teraz. Jest zawieszony w próżni czasowej, nie starzeje się, ciągle ma te same zajęcia, ten sam level w grze. Pomimo tego ciągle zachowuje się jak byt człowieczy. Jego życie jest kształtowane przez porażki i sukcesy wszystkich jego fanów na świecie. Udało ci się trafić trójkę w lotto? Świetnie - Wuja właśnie kupił sobie zajebisty opiekacz do tostów i bardzo się z tego cieszy. Kopnąłeś małym palcem od stopy w drzwi? - Wuja dostał znów doła i pisze smutne rzeczy w internecie. I tym podobne - mógłbym tak wymieniać w nieskończoność. Byt Wuja jest mocno ograniczony i prawie całkowicie zależny od nas. To doprawdy dziwaczny fenomen, nie dający się wytłumaczyć na żadnej płaszczyźnie fizycznej lub też metafizycznej. Zdrowi ludzie go nie widzą. To znaczy - widzą go bardzo niedokładnie oraz nie traktują jak człowieka. Istnieje w ich umysłach jako rozmazany byt wtapiający się w tło. Wiedzą, że ktoś tam jest jednak siła przebicia tego bytu nie jest w stanie trafić do ich świadomości.
Podobno kiedy jego ostatni fan na świecie skona w męczarniach, WujaAndzej zniknie ze wszelkich fotografii i już nikt nie będzie o nim pamiętał.

#wujaandzej #gownowpis #pstoprawda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach