Wpis z mikrobloga

Tom Riddle 24 Wrocław

Zgłoszenie nr 404 z dnia 2018-11-10 19:45:14

Imię: Tom Riddle
Wiek: 24
Miejscowość: Wrocław
Kim jestem?
Z pewnością gościem który myśli zdecydowanie szybciej niż pisze, więc dużo treści podczas pisania mi po prostu ucieka. Przede wszystkim uważam się za osobę świadomą w baardzo szerokim tego słowa znaczeniu. Staram się patrzeć na świat troszkę szerzej i unikać wyrokowania jeśli nie jest mi to do życia potrzebne, a potrzebne jest zwykle stosunkowo rzadko. Lubię rozmawiać. Rzadko kiedy siedzę w kompletnej ciszy, choć cenię sobie takie momenty. Jestem osobą bardzo ciekawą świata i lubię sypać ciekawostkami z rękawa, a mam ich całkiem sporo (ciekawostek, nie rękawów). Moje poczucie humoru jest równie szerokie jak moje gusta muzyczne, uważam śmiech za niezbędny w życiu każdego człowieka. Cenię sobie humor wszelkiej maści - od żartów bardzo prymitywny po te bardzo wyrafinowane.

Wygląd
Przeciętnego wzrostu szatyn, cech szczególnych brak. A tak szczegółowiej to raczej szczupły, mierzący 180 cm wzrostu. Smukła twarz zabarwiona nieznacznie piegami, wyraźne kości policzkowe. Oczy koloru brązowo - piwnego (w proporcjach 3:1). Na codzień okulary na nosie i uśmiech na twarzy. Ubieram się w zależności od sytuacji, choć lubię wyglądać schludnie. Daleko mi do stylu dresa czy skejta, ale nie śmigam też na codzień w garniturze.

Zainteresowania
Netflix&siłownia. A tak poważniej to interesuje mnie bardzo wiele dziedzin. Szalenie lubię psychologię i wszystko co związane z moim zawodem, czyli w sumie wszystko co zostało kiedyś wyprodukowane przez człowieka (chodzi zarówno o technologie wytwarzania jak i aspekt samego projektowania), choć te elementy wyprodukowane przez naturę są również niezwykle ciekawe. Poza tym uwielbiam pogłębianie swojej wiedzy z zakresu wiedzy barowej (czyt. wiedzy ogólnej). Lubię sztuki walki i ostatnio wziąłem się za naukę hiszpańskiego i naukę tańca (narazie jestem jeszcze zielony w tymże) - jeśli byłabyś zainteresowana na zapisanie się razem na jakiś kurs (ciągnie mnie do salsy) to jestem chętny. No i finalnie uwielbiany przez wszystkich netflix i od czasu do czasu siłownia, choć od tej drugiej wolę jakiś trening np. boksu tajskiego. A w ramach odmóżdżenia lubię czasem w coś pyknąć, albo wypróbować jakiś nowy węzeł do krawatów.

Czego oczekuję?
Dziewczyny o urodzie klasycznej, nietuzinkowej, powinna mieć szafirowe oczy i zmysłowe usta... Komedie polskie też uwielbiam. A tak poważnie to fajnie jakbyś miała poczucie humoru i dystans do siebie, bez tego może być trochę ciężko, znajomość polskich komedii nieobowiązkowa. Jeśli chodzi o wygląd fizyczny to uważam, że piękno nie ma konkretnego koloru włosów, czy oczu.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
To zależy od dnia, od pory roku, od chęci. Idealny dzień z drugą połówką to przede wszystkim dzień spędzony z drugą półówką ~ Paulo Coelho. To takie płytkie, że aż ciągnące w głębiny. Róbmy to na co będziemy mieli ochotę, byle razem - w końcu to idealny dzień spędzony razem :). Nie pogardzę spędzeniem połowy (albo i całego) dnia w łóżku, wycieczką w góry, czy pójściem do kina, czy innego muzeum.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Śluby - tak, dzieci - czemu nie. Co do używek to sam piję bardzo rzadko (wszystko zależy od okazji, wina przy świecach nie odmówię), fajek nie palę i palenia ich na codzień nie toleruję. Lubię raz na przysłowiowy ruski rok usiąść z przyjacielem i zapalić cygaro. Marihuanen nie palę i narko nie biorę - na co komu to potrzebne?

Na pewno wiele mi uciekło, więc najlepiej będzie jeśli po prostu ze sobą popiszemy, albo się spotkamy.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywroclaw < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Tom Riddle 24 Wrocław

Zgłoszenie nr 404 z dnia 2018-11-10 19:45:14
...

źródło: comment_K8qBdxlnU2WW9KnaB35DzjO7L0cY4918.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz