Wpis z mikrobloga

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Czy ja wiem, myślę że sprawa jest dosyć prosta, z powodu przesunięcia gali w Radomiu zawodnik dostał inną propozycję, Borek się zgodził (a nie musiał) pod warunkiem że Jeżewski zawalczy też na jego gali na co zawodnik i promotor się zgodzili, a tutaj nagle zonk, zmieniają zdanie i automatycznie likwidują mu walkę wieczoru, jest to mega nie fair i każdy by się pewnie wkurzył, jedyny błąd Mati popełnił że założył
@niezdiagnozowany: Ja wiem, nic w tym dziwnego nie widzę, finalne sparingi kończy się zazwyczaj tydzień przed galą, tutaj były ponad 2, pewnie Balski sparował z zawodnikami wewnętrznie a po prostu nie rozpoczął finalnego tygodnia sparingów z przyjezdnymi.
@iamostry: trudno Ci zrozumiec zawodnika i jego promotorka ktorzy zainwestowali kupe hajsu w przygotowania, sadzac po wczorajszej gali promotorek zawodnika nie ma zbyt wielu hajsow i Borek nagle odwoluje gale? Okazuje sie, ze zawodnik Borka wiedzial o tym ze ta gala sie nie odbedzie bo nie wszedl w rytm sparingowy, a Jezewski oplacil sparingpartnerow i kilka sparingow juz zrobil?
@niezdiagnozowany: Przede wszystkim gala nie odwołana ale przesunięta o miesiąc, w boksie przesuwanie terminów walki zdarza się bardzo często, druga sprawa jego promotor też o tej decyzji nic nie wiedział ale dla mnie najważniejsze jest dotrzymywać danego słowa, a jak już się je zmienia to się rozmawia osobiście a nie publikuje oświadczenia w sieci.