Wpis z mikrobloga

Kolejny tydzień, kolejne poprawki w #aplikacjazakop na #ios!

Nadal skupiamy się nad usprawnieniem działania aplikacji, ale tym razem dodaliśmy również kilka nowych rzeczy.

Poprawiliśmy wyłączanie się aplikacji w różnych miejscach, wpisy z Mikrobloga wczytują się teraz poprawnie gdy na Wykopie dzieje się coś większego (np. trwa mecz), dodaliśmy minusowanie komentarzy w znaleziskach, a wybierając link z Wykopu nie zostaniemy przeniesieni do Safari tylko otworzy się nowe okno z wybraną treścią wewnątrz aplikacji. Jest też przewijanie do komentarzy we wpisach/linkach oraz usprawnione otwieranie podglądów obrazków (teraz uwzględniamy notch przy powiększeniu, a treści NSFW najpierw pokazują pogląd, który nie znika przy przewijaniu listy).

Z nowych dodatków to do aplikacji dodaliśmy między innymi nowe okienko tworzenia wpisów (które może się zminimalizować, a my możemy dowolnie cytować wpisy i komentarze przeglądając całą aplikację), tryb OLED dla lubiących prawdziwą czerń (na specjalne życzenie @sell_your_soul:) oraz znaczniki nowej treści w zakładce "Mój Wykop" i "Powiadomienia".

Pewnie by się znalazło jeszcze kilka mniejszych rzeczy, ale tyle tego było, że nie pamiętamy ʕʔ

Jak zwykle zachęcamy do sprawdzenia naszej aplikacji na #testflight https://testflight.apple.com/join/ZKkTYBsm oraz do zgłaszania błędów na https://github.com/CodoDodo/Zakop/issues

Mamy nadzieję, że wam się spodoba!

#iosdev #wykopios #apple
CodoDodoApps - Kolejny tydzień, kolejne poprawki w #aplikacjazakop na #ios!

Nadal ...

źródło: comment_a30UOEjid5TlCwP7iQO4ZAJWynobj4BC.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@kostner: Dodamy, razem z importowaniem do szybkich linków. Akurat w najbliższym czasie zamierzamy dodać kilka bajerów na Mikroblog, więc pewnie dodamy i to.

@notedeagle: Gdy zamkniemy większość błędów na GitHubie oraz gdy sami użytkownicy z testflight stwierdzą, że wszystko jest okej :) Póki co jeszcze do tego trochę brakuje
  • Odpowiedz
@CodoDodoApps: "a wybierając link z Wykopu nie zostaniemy przeniesieni do Safari tylko otworzy się nowe okno z wybraną treścią wewnątrz aplikacji"

nie wiem w jakiej wersji to jest ale u mnie ciagle otwiera w safari:
https://gfycat.com/MealyCanineArmednylonshrimp

"Z nowych dodatków to do aplikacji dodaliśmy między innymi nowe okienko tworzenia wpisów (które może się zminimalizować, a my możemy dowolnie cytować wpisy i komentarze przeglądając całą aplikację), tryb OLED dla lubiących prawdziwą czerń"

szacun
  • Odpowiedz
@CodoDodoApps: OK,nie zrozumialem do konca. myslalem, ze "z wykopu" znaczy wszystkie linki z wykopu a chodzilo Wam o linki DO wykopu.

tak czy siak duzo roboty odwalone. oby tak dalej. dluga droga przed nami ale zrobimy w koncu apke na ios, ktora bedzie w pelni funkcjonalna.
  • Odpowiedz
@CodoDodoApps: czy myśleliście o opcji zamknięcie popupa przez kliknięcie poza niego?
Chodzi o to że jak np kliknę "Pokaż spoiler" a potem w dowolnym miejscu poza okienkiem to wyłącza się ten ekran? Podobnie gdy jestem na mikroblogu otwieram dodatkowe opcje (nazwa menu "Rodzaj" i tam są opcje "wszystkie wpisy", "gorące" oraz "anuluj") i chciałbym je zamknąć klikając na obszar poza oknem
  • Odpowiedz