Wpis z mikrobloga

Nie wierzę! HGW swoje uzasadnienie o zakazie MN oparła o....
stanowisko Episkopatu Polski ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Ciekawe skąd takie nagłe zamiłowanie do zdania biskupów...?

P.S. jak ładnie można sobie wytrzeć gębę Kościołem jak to wygodne... hipokryzja lvl master

#hgw #warszawa #neuropa #bekazlewactwa #marszniepodleglosci #hipokryzjan #4konserwy
Pobierz spielmann - Nie wierzę! HGW swoje uzasadnienie o zakazie MN oparła o.... 
stanowisko...
źródło: comment_iziafLz7nuCbsLkYUs9O7UdPE1BuZjSy.jpg
  • 23
P.S. jak ładnie można sobie wytrzeć gębę Kościołem jak to wygodne... hipokryzja lvl master


@spielmann: To niestety problem wszystkich grup politycznych w Polsce. Prawica głośno woła o wartościach chrześcijańskich w temacie aborcji, ale kompletnie ignorują stanowisko KK w sprawie uchodźców. Lewica na każdym kroku krytykuje nauczanie Kościoła w każdym możliwym temacie, ale podpiera się głosem biskupów i papieża gdy argumentują za przyjmowaniem uchodźców czy krytykują działalność narodowców.

A narodowcy chcą budować
HGW swoje uzasadnienie o zakazie MN oparła o....

stanowisko Episkopatu Polski ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Ciekawe skąd takie nagłe zamiłowanie do zdania biskupów...?


@spielmann: Może trudno to sobie dziś wyobrazić, gdyż polska polityka stała się niesamowicie binarna, ale spora część kadr PO to zwykła chadecja. HGW należała swego czasu do katolickiej Odnowy w Duchu Świętym, a wielu byłych polityków PO
@spielmann: Przecież HGW to katoliczka i to bardzo konserwatywna. Tak samo jak znienawidzony przez prawaków Rzepliński jest wręcz fanatycznym katolikiem (mającym nawet odznaczenie od papieża). Ba gruba większość PO to katolicy i konserwatyści.

Ja naprawdę nie wiem jak to jest możliwe, że niektórzy potrafili sobie zbudować światopogląd oparty na binarnym świecie oddanego Bogu PiSu i lewackiej ateistycznej reszcie.

Ps. Merkel to także konserwatystka a większość w UE mają także konserwatyści. Lewica