Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rpi4: bo stworzyli bardzo tanią alternatywę? A jakościowo nie są złe (tak mam je). Już jest wersja pro, która jestem przekonany że jeżeli o dźwięk jest lepsza niż airpodsy. Miałem porównanie z air dotsami.
@rpi4: Używałem kilka lat, teraz bojówka oneplusa ;). Mogłem sprawdzić airpodsy u znajomego, bo ma. Chodzi mi o to, że nie ma cały czas godnej alternatywy dla airpodsów na androida, w sumie dla iPhone też. W Airpodsach największą zaletą jest sposób działania, otwieram pudełko, następuje parowanie i super. Do tego obydwie słuchawki działają niezależnie. Sama jakość dźwięku szału nie robi. Pisząc ten post założyłem, że dzięki Xiaomi takie słuchawki staną się
@rpi4: No i widzę że narzekałeś wcześniej że cena Airpodsów rośnie. Pewnie Apple wychamowuje produkcje i dostawy do sklepów, bo przecież ma być nowsza wersja niedługo. ;)
@hheroinMe: E tam, 7 stow to nie majątek. Do androida bez sensu airpodsy. Nie masz parowania przez inny ekosystem. Gorsze są jakościowo jeśli chodzi o dźwięk od kablowych słuchawek iphonowych?
@rpi4: Dawno nie używałem słuchawek na kablu tych oryginalnych od apple. Ogólnie dźwiek jak na BT i pchełki jest spoko, to ja jestem skrzywiony, bo używam zazwyczaj nausznych. U mnie znajomy jest bardzo zadowolony z Airpodsów i w sumie płacił za nowe poniżej 600zł, więc faktycznie cena mocno poszła w górę. Co do parowania na Androidzie, to jest wielki minus. Niby Google pracuje nad takim rozwiązaniem dla Androida.