Wpis z mikrobloga

Myślicie że ludzie jeździli by na wakacje do Egiptu czy Turcji, chodziliby na siłownię i biegali, pili kawę ze Starbucksa, przerzucali się na Wegetarianizm -gdyby to nie było modne ?
Jak tak patrzę na znajomych na fejsie to każdy ma tę j----ą Turcję, Egipt i Grecję na fotkach :--d (I nie, nie mam o to bólu d--y, bo te wycieczki są już bardzo tanie)
#przegryw #gownowpis #polska
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sun_Tzu: Mnie wnerwiają ludzie co nie jedzą mięsa, ale chleją do porzygu na imprezach bo to takie modne, z jednej strony nie jedzą i mięsa by być zdrowsi a z drugiej strony chleją do porzygu i do nieprzytomności, bo to też jest modne, najgorzej jak nie jedzą mięsa nie z powodów zdrowotnych, tylko z powodów rzekomego współczucia, wtedy to wiadomo, wolne klatki, empatia ludzka, weganizm i inne ścierwa.
  • Odpowiedz
@Sun_Tzu: Mój dziadek co wypala 10 papierosów dziennie tak uważa XD, ale mu nie moge mieć za złe bo jest stary, martwi mnie to raczej że młodzi głównie tak myślą że nie będą solić i nie będą jeść mięsa, ale będą pić i palić i nic im nie będzie, naiwni idioci...
  • Odpowiedz