Wpis z mikrobloga

@mroz3: osobiście wychodzę z założenia, że jeśli mi się coś nie podoba to nie gram. Kwik jaki się podniósł wynika z tego, że ludzie się napaliali OOOO MOZE BEDZIE D4, a blizzard jednak miał trochę inną droge rozwoju aktualnie. a filmik co pokazuje? Gościu pyta czy D:I będzie na PC, odpowiedz pada prosta : Nie. Skoro ma to być tylko i wyłącznie gra mobilna to po co dawac ją na PC?
a blizzard jednak miał trochę inną droge rozwoju aktualnie


@Bobowicz: No i społeczność im odpowiedziała że ta droga to plucie nam w ryj. Nikt absolutnie nikt nie chciał mobilnego gówienka a fani mają dojść tego co blizzard robi z tą marką i wyrażają sprzeciw.

Gościu pyta czy D:I będzie na PC, odpowiedz pada prosta : Nie. Skoro ma to być tylko i wyłącznie gra mobilna to po co dawac ją na
@Zuben: D:I raczej nie jest skierowane do gracza europejskiego czy amerykańskiego, ta produkcja skierowana jest głównie na rynek azjatycki gdzie takie gry są popularne. Nie oszukujmy się, że robią to z myślą o zysku. Zastanów się logicznie. mam 99,9% pewności, że D:I zarobi więcej niż potencjalne D4. Gra zapewne bedzie f2p z mikrotranzakcjami. Potencjalne D4 byłoby pewnie jak D3 kupić raz i masz, a D4 MMO nie ma racji bytu bo
ta produkcja skierowana jest głównie na rynek azjatycki gdzie takie gry są popularne.


@Bobowicz: To czemu zapowiadają to na imprezie dla swoich zachodnich fanów? Zresztą w korei i chinach wszystkie fora o diablo są pełne hejtu na blizzarda tak jak i u nas. Szczególnie że w Azji znają tą chinską firmę co to robi i nikt jej nie lubi bo tylko gówienka p2w wydaje.

Gra zapewne bedzie f2p z mikrotranzakcjami.


@
@Zuben: No tak, bo przecież wszyscy chcą D4 to ma być D4 i koniec kropka blizzard ma się dostosować a na każdą inną rzecz bedzie plucie jadem ? xD

Potencjalnie wyjdzie D4, znowu pomysłów brak ale przecież D4 super bo wyszło a potem bedzie naciskanie na D5 bo w D4 nudy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bobowicz: "Kwik jaki się podniósł wynika z tego, że ludzie się napaliali OOOO MOZE BEDZIE D4, a blizzard jednak miał trochę inną droge rozwoju aktualnie."
Ale tu nie chodzi o to, że ludzie się napalili. Blizzard SAM NAPALIŁ ludzi, dając filmy o diablo w których pada zdanie, że na blizzconie zapowiedzą coś wielkiego z Diablo. I nie, gówno gra mobilna nie jest czymś wielkim.
Jak na razie to blizzard dąży do
@SmugglerFan gold w wowie pozwala ci kupić consumable / entry itemy do 2-4 slotów. Gold w wowie był handlowany "nielegalnie" od pierwszego dnia istnienia tej gry. Tokeny to jedynie forma ulegalnienia tego procederu z % dla blizzarda. Ten gold nie tworzy się z powietrza.

HS - ok to gra f2p płacąc za decki można sobie pozwolić na posiadanie większej ilości deckow. Robiąc tylko questy stać mnie przy każdym nowym dodatku żeby kupić
gold w wowie pozwala ci kupić consumable / entry itemy do 2-4 slotów. Gold w wowie był handlowany "nielegalnie" od pierwszego dnia istnienia tej gry. Tokeny to jedynie forma ulegalnienia tego procederu z % dla blizzarda. Ten gold nie tworzy się z powietrza.


@slepywidzi: byl nie legalnie handlowany, wiec jak blizzard zrobi legalny sposob to juz jest ok? wcale nie pay to win? co z tego ze nie tworzy sie z
@slepywidzi: a za co sie kupuje gemy? enchanty? i rozne potiony\flaski? heirloomy dla altow? naprawy ekwipunku? nie kojarze jak teraz wow dziala, bo od czasow wotlk\cata nie jestem na biezaco wiec moze teraz jest inaczej. wiem ze glyphy sa juz teraz prawie usuniete i tylko kosmetyczne, wiec w przypadku glyphow goldem sobie nie wykupisz przewagi.