Wpis z mikrobloga

@tchaikovsky: @ger47: Miło mi! W NBA nadal siedzę z własnej zajawki więc czasami wpłacam parę groszy i wrzucam z różnym skutkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj proponuje spojrzeć na wysoki dodatni handicap na Nets, coś około +7,5/8,5. Under 240,5 pkt w meczu Wizards - OKC, Thunder są back-to-back raczej nie poszaleją w ofensywie. + Mavs wydają się być murowanym faworytem do zwycięstwa, ale tutaj bez handicapów.
@wstawajzs: Często dana dobra/zła dyspozycja 1-2 zawodników bardzo dużo zmienia, ale do losowości to temu daleko. Mi się bardzo przyjemnie typuje NBA, chociaż za większe kwoty to nie polecam w sezonie regularnym, bo zawału idzie dostać oglądając dany mecz. No chyba, że są takie mecze jak wczoraj Denver i Sacramento, gdzie musiałoby coś mocno pójść nie tak, żeby przegrali, a kurs był zacny. Ale np. wczoraj OKC do przerwy prawie na
@krzysiek944: tez grałem Denver + Sacramento tego dnia, kursy były piękne i easy weszło.
@wstawajzs: Jak chodzi o czyste Winy to rzadko jest sens je grać i trzeba kombinować under/over + jakies handicapy ,ewentualnie pkt zawodnika i w tym jest mniej przypadkowości. Natomiast tak jak pisze Krzysiek, za większe kwoty nie ma co się na zawał narażać :)