Wpis z mikrobloga

@producent_smogu: miałem tam się kręcić w okolicach kiedyś, lubię opuszczone miejsca, ale na podkarpaciu to ciężko o takie (i jeszcze z dostępem do niego). w okolicy też jest coś co wygląda na street view na opuszczone - https://www.google.pl/maps/@50.0432199,22.0275802,3a,75y,17.39h,100.62t/data=!3m9!1e1!3m7!1szPUa3tYQVjFgR2WvyHNH_w!2e0!7i13312!8i6656!9m2!1b1!2i27

jak się jedzie z tyczyna na hermanową to też widziałem parę budynków albo starych i prawdopodobnie nieużywanych, albo budowy, które ktoś budował kiedyś i nigdy nie dokończył. ale to wszystko przy drodze
  • Odpowiedz
@dzek Opuszczonych jest sporo na Podkarpaciu, kumpel znalazł starego jaguara w porzuconym domostwie, więc nie pitol( ͡º ͜ʖ͡º) Trzeba powęszyć podpowiem - jeśli oglądałeś może na YT "schron ukryty w lesie" to znajdziesz podziemną perełkęo której było głośno. Cerkwi jest też sporo.
  • Odpowiedz
@cicho_podziemny: może i sporo, wiadomo - województwo wielkie i przejście każdą ścieżką trochę zajmuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale w okolicach śląska blisko niemiec jest tego więcej, z tego co mi wiadomo
  • Odpowiedz
@dzek mamy blisko na Ukraine, Słowację, Białoruś.. ogólnie żeby zobaczyć coś ciekawszego niż puste cztery kąty trzeba zrobić 1000km + w jedną stronę. Włochy, Niemcy, Austria,Francja itd. - tam nie ma kultury zlomiarstwa, więc obiekty mniej splądrowane.
  • Odpowiedz