Wpis z mikrobloga

Stracilem dziewczyne bo jej niewyruchalem, bardzo chciała sie srac ale ja dlugo sie zbieralem i skonczulo sie na macankach i calowaniu, nawet jej za cycki nie zlapalem i dupe, co ja w ogole #!$%@?, dopiero tersz do mnie dochodzi jaki #!$%@? jestem, podnieciła sie na maxa bo nie dosc ze mam wygląd łobuza to jeszcze sie #!$%@? niczego nie boje i pare spermiarskichntekstow ja rozgrzalo do czerwonosci, prosila mnie doslownie zebym byl odwarzny xD #!$%@? mimo stresu i chronicznego zmeczenia dzialal tego wieczoru jak trzeba i byl moment kiedy pomyslalem ze albo w nia wejde albo robie backup zeby nie dojsc w spodniach. Niedawno tez odmowilem propozycji #!$%@? polazjatki, locha mi napisala ze sie przygotowywala, ogolila i czekala na mnie mokra a ja jej odmowilem, jak ja w ogole moglem tak ja skrzywdzic xD bo mnie #!$%@? tak samo jak ta ostatnia, lochy latwo mnie #!$%@?. Tym razem mi sie nie udalo ale takie jest zycie raz sie wygrywa raz przegrywa, nagralem chociaz bezcenne doswiadczenie. Cos czuje se na moim wygladzie bad boya czeka mnie dobra przyszlosc lozkowa. Szkoda ze nie mam kumpla z ktorym m9hlibysmy robic wjazdy do klubow i tam zdobywac lochy, sztuki walki #!$%@? juz w razie jakby mi sie udalo wkrecic w clubbing to bqrdzo przydatna umoejetnosc. Niedlugo bede tak dobry ze bede robil seminaria ze zdobywamia i podywania loch xD PS lochy kochaja mięśniaków #mikrokoksy
#rozowepaski #przegryw #depresja #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
  • 3