Wpis z mikrobloga

@PMV_Norway: szczerze? super. Nie myślałem, że to do tego dojdzie, ale teraz, jeżeli nie jesteśmy fotografem, a potrzebujemy "pstrykacza" nie ma sensu kupować nic ponad dobry/b. dobry smartphone.

No i telefon schowam do kieszeni, do szkieł portzebuję torby, no i jeszcze trzeba to taszczyć i ustawiać.
@PMV_Norway: zgoda, ale patrząc tak okiem typowego gościa, który chce po prostu uwiecznić pewne chwile, to taki tel w zupełności wystrarczy. Kiedyś miałem parcie i chciałem kupić lustrzankę, ale miałem inny wydatek i w sumie jakoś to umarło... i teraz nie żałuję - nawet nie chciałoby mi się chodzić ze szkłem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@PMV_Norway pierwsze super, drugie już gorzej pod względem szczegółów. Co nie zmienia faktu, że dla zwykłego śmiertelnika jakość będzie jak najbardziej ok.
@Student_AWAS zawsze możesz kupić mniejszy aparat. Ja na wyjazdy kupiłem Fuji X100T i sobie chwalę. Mały, poręczny, matryca świetnie oddająca kolory, ulubiona ogniskowa 35mm. A do zleceń wiadomo - lustrzanka, chociaż powoli przymierzam się do bezlustra.