Wpis z mikrobloga

@lukasz_:

Cesja leasingu (firma jednoosobowa) Mazda 6 sedan 2.0 165KM


widząc takie oferty, zawsze zastanawiam się, czy to ktoś rozpoczął zakładanie firmy od kupienia auta z wyższej półki niż go stać, czy to jakiś złom którego chce się pozbyć za wszelką cenę

mazdy 6 bardzo kradną btw.
@adgebworthy @WhyCry @normanos Poza tym, leasing czy nie, patrzę na koszt brutto i wydaje mi się, że wygląda to w miarę korzystnie na tle innych ofert na otomoto. Fakt, że nie muszę płacić "z góry" tylko w ratach leasingowych to tylko dodatkowy plus, mógłbym szukać "za gotówkę", ale po co... Nie mam też ciśnienia, żeby mieć nowe auto.
@Assistant_to_the_Regional_Manager to jakim cudem można kupić roczniki np 2012 czy 2013 w bardzo dobrym stanie? Owszem, lakier jest cienki, ale też nie przesadzajmy :) aktualnie mam Mazdę 6 z 2003 roku i owszem, rdza jest już mocno widoczna ale dopiero od 3 lat mniej więcej, do tego czasu trzymała się super, a poza tym nigdy nie robiłem żadnych konserwacji itd
@cube: SkyENERGY, wyżej jest tylko SkyPASSION. Koła 17" mi odpowiadają, skórzanej tapicerki nie potrzebuje, elektryczna regulacja fotela też zbędna - tylko ja będę prowadził więc raz ustawię i z głowy. Tak naprawdę z pozostałych "bajerów" tylko Bose mogę żałować.