Wpis z mikrobloga

Eh niby człowiek myślał że ciężko trenuje... Ostatnio dużo było wpisów o 5/3/1 czytałem i myślałem że plan prosty w założeniach (brak klaskania takerzami #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)) o jak sie bardzo myliłem.. Przeczytałem najpierw książki 5/3/1, beyond i for powerlifter (dziękuję Pan @IntruderXXL rzeczywiście zajęło to niecały tydzień) po dzisiejszych siadach leze juz nie wiem jak i czy jeszcze żyje.. Myślałem że mam kozak dzien więc wylecial Joker set i first set last multiple... Nic więcej nie zrobiłem na treningu poza siadami
#mikrokoksy
  • 17
@urak666 w tych nowszych wersjach są joker sety i jakieś back-off chyba. Nie pamiętam już. Ale potrafiło zajechać człowieka w lepszy dzień. Np jedziesz tymi piątkami 5 setów, w ostatnim jest amrap. Potem jak masz siłę to robisz jokery ponad zaplanowany ciężar też po 5 powtórzeń. Jak wiesz że nie dasz rady kolejnej piątki, to robisz single. A na koniec back off, których mi się zdarzało robić 5 serii.
@Kasahara: @berti: Wiem jak wygląda 5/3/1, ale jest tyle wersji, że jak ktoś, że robi pisze 5/3/1 to i tak nigdy nie wiadomo co dokładnie robi na treningu xD

Ale op chyba pisze, że dodał do podstawy jedynie 1st set last, więc to nie powinien być jakiś nie wiadomo jaki zjazd. Jeśli w grę wchodzi większa ilość joker setów, back off sets, gdzie ilość ciężkich serii sięga już 5+ to
Nic więcej nie zrobiłem na treningu poza siadami


@z3t4: To jest norma i się nie przejmuj, bo oznacza to że dobrze cisnąłeś, adaptacja, wzrost GPP nastąpi szybko :)

Dodaj sobie do tego, jakieś drobne ćwiczenie na dwugłowe i brzuch po 3-5s i tyle wystarczy :)