Wpis z mikrobloga

@urak666:
To chyba nie ze mną, tylko naszym kolegą od Westside. Z którym sam na ten temat dyskutowałem i niżej moje krótkie podsumowanie:

W trójboju czy dwuboju a nawet kulturystyce trzeba najpierw zjeść na tym zęby IMO i przynajmniej zaliczyć starty zawodowe. Chociaż są pewne zdolne wyjątki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@urak666: On rzeczywiście został najmłodszą osobą z totalem 1000kg, o rok szybciej niż Eric Lilliebridge.

Chciałbym natomiast wiedzieć jakie tam cyklony leciały które umożliwiły mu w 2 LATA! Przeskok z totalu ~770kg na ~1000kg i to w takim wieku.

Chyba ostatnio dyskutowaliśmy na temat, czy słabi trenerzy mogą prowadzić elitarnych zawodników.


Wiesz nie znam tego trenera, nie wiem kto to jest.

I mnie to nie obchodzi czy jednego czy drugiego rzekomo
Chciałbym natomiast wiedzieć jakie tam cyklony leciały które umożliwiły mu w 2 LATA! Przeskok z totalu ~770kg na ~1000kg i to w takim wieku.


@IntruderXXL: To musiał być chyba bardzo słaby meet, bo kilka miesięcy później zrobił już 830kg. Tak samo jego performance w Kanadzie nie był na takim poziomie jakim miał być, z tego co mówił. Nie zmienia to faktu, że nikt takiego wyniku nie zrobił tak szybko, niezależnie od
Nie zmienia to faktu, że nikt takiego wyniku nie zrobił tak szybko, niezależnie od federacji, sztang, czy knee wraps.


@urak666: Dokładnie tak! To jest WYNIK! Nie jestem przeciwnikiem koksu bo to część każdego sportu, po prostu chciałbym wiedzieć co i jak leciało, ba to mnie nawet bardziej interesuje niż jego trening. Bo ostatnio czytając co biorą ludzie przed zawodami, ostro się zdziwiłem... Dawki KOŃSKIE, grubo wykraczające po za to co myślałem.
@IntruderXXL: Tym bardziej, że przez ostatnie 2 lata nie przytył jakoś niesamowicie dużo, ok. 20kg. Jestem ciekaw co niedługo będzie robił, bo wygląda na osobę, która może jeszcze nałożyć sporo mięsa. W porównaniu do np. Josepha Pena, który już waży 170kg w wieku 20 lat i patrząc na sylwetkę nie bardzo ma jak dokładać.
@urak666:
w końcu jelita to drugi dom. Czy tam mózg.

A te skoki w wyniku - myślę że w dużym stopniu kwestia wieku. Może wcześniej nie bił tak dużo bo czekał na jakąś "magiczną" barierę, np 20 lat? Do tego organizm młody, jeszcze szybko się rozwija, pewnie nie zdawał sobie sprawy z tego potencjału.
@bdm_bq: Ciężko powiedzieć, sam mówił, że na mistrzostwa UK przygotowywał się liniowym planem z neta (wtedy włąsnie robił total ~830kg), a Mistrzostwa Europy poszły mu kiepsko (tylko 5kg dołożył wtedy do totalu) i dlatego zatrudnił trenera. Jeśli rzeczywiście jest to prawdą, o czym mówi to można jakoś w to uwierzyć, tak czy siak jest freakiem. Bardziej mnie zastanawia, że po kilku latach dźwigania i wynikiem 800kg+ dalej korzystał z takich gotowców.