Wpis z mikrobloga

@inz_Bartosz i c--j i cześć, czytanie po angielska tak trudna Every day for the month of October anyone participating in the Inktober challenge creates an ink drawing and posts it online. 
Pixelart się nie zalicza, czyli zaśmieca tag.
  • Odpowiedz
@GrallStar: skoro nie przeczytałeś, to Ci wkleję:

Q. Can I work digitally?
A: Yes. Initially, the challenge of Inktober was focused on traditional inking. Although learning how to ink digitally is a skill separate from traditional inking it is no less valid. If you want to improve your digital inking skills then doing Inktober digitally is a great way to challenge yourself. Just be cool to those who want to
  • Odpowiedz
@inz_Bartosz i dalej nie ma nic o pixel arcie... Możesz pracować cyfrowo, używając narzędzi imitujacych tusz, improve digital inking skills nie pixel art skills.
A drugie mówi głównie o tym że możesz robić szkic olowkiem czy kij wie czym jeżeli chcesz, możesz też łączyć z markerami i innym medium jeżeli lubisz ale koniec końców jest to "new ink drawing everyday"... Czytałem całe i nie ma tam nic o robieniu pixelartu, jeżeli
  • Odpowiedz
@GrallStar: Cóż, mimo że jesteś wulgarny, muszę chyba przyznać że masz trochę racji... Założyłem, że skoro dozwolony jest 'digital ink drawing', markery i akwarele to w zasadzie wszystko jest dozwolone, byleby pracować nad swoimi nawykami, być kreatywnym i rozwijać się (wciąż mam nadzieję że to cel przyświecający inicjatywie :P)

Ale faktycznie orzekłbym teraz że @Tadzimierz jednak złamał prawo, trzeba będzie zgłosić to do prokuratury :(
  • Odpowiedz
@inz_Bartosz sorry ale nerwy mi poszły, szczególnie w momencie gdy próbowałeś wskazać konkretne podpunkty bez zrozumienia ich. Faktycznie cel tego jest by rysować i się rozwijać, na stronie nawet to piszę na samym początku wręcz, ale właśnie głównym medium powinien być tusz, stąd nazwa. Forma digital paintingu też tyczy się narzędzia ink w programach, pixelart robisz raczej ołówkiem na kratce bo to pozwala kliknąć w konkretny pixel, a "ink" pod wplywem
  • Odpowiedz
@GrallStar: @inz_Bartosz:
O niee, co ja narobiłem, nie kłóćcie się z mojego powodu o;
Zdaję sobie sprawę że moje obrazki nie nie do końca zgadzają się z literą inktoberu, ale za to jak najbardziej z duchem - całe wyzwanie istnieje po to żeby poprawić systematyczność w tworzeniu i poprawienie swoich skilli; u mnie złożyło się że są to skille pixelartowe. Poza tym trzymam się oficjalnych hasełek, więc sądziłem
  • Odpowiedz