Wpis z mikrobloga

@inz_Bartosz i #!$%@? i cześć, czytanie po angielska tak trudna Every day for the month of October anyone #!$%@? in the Inktober challenge creates an ink drawing and posts it online. 
Pixelart się nie zalicza, czyli zaśmieca tag.
@GrallStar: skoro nie przeczytałeś, to Ci wkleję:

Q. Can I work digitally?
A: Yes. Initially, the challenge of Inktober was focused on traditional inking. Although learning how to ink digitally is a skill separate from traditional inking it is no less valid. If you want to improve your digital inking skills then doing Inktober digitally is a great way to challenge yourself. Just be cool to those who want to use
@inz_Bartosz i dalej nie ma nic o pixel arcie... Możesz pracować cyfrowo, używając narzędzi imitujacych tusz, improve digital inking skills nie pixel art skills.
A drugie mówi głównie o tym że możesz robić szkic olowkiem czy kij wie czym jeżeli chcesz, możesz też łączyć z markerami i innym medium jeżeli lubisz ale koniec końców jest to "new ink drawing everyday"... Czytałem całe i nie ma tam nic o robieniu pixelartu, jeżeli op
@GrallStar: Cóż, mimo że jesteś wulgarny, muszę chyba przyznać że masz trochę racji... Założyłem, że skoro dozwolony jest 'digital ink drawing', markery i akwarele to w zasadzie wszystko jest dozwolone, byleby pracować nad swoimi nawykami, być kreatywnym i rozwijać się (wciąż mam nadzieję że to cel przyświecający inicjatywie :P)

Ale faktycznie orzekłbym teraz że @Tadzimierz jednak złamał prawo, trzeba będzie zgłosić to do prokuratury :(
@inz_Bartosz sorry ale nerwy mi poszły, szczególnie w momencie gdy próbowałeś wskazać konkretne podpunkty bez zrozumienia ich. Faktycznie cel tego jest by rysować i się rozwijać, na stronie nawet to piszę na samym początku wręcz, ale właśnie głównym medium powinien być tusz, stąd nazwa. Forma digital paintingu też tyczy się narzędzia ink w programach, pixelart robisz raczej ołówkiem na kratce bo to pozwala kliknąć w konkretny pixel, a "ink" pod wplywem nacisku/
@GrallStar: @inz_Bartosz:
O niee, co ja narobiłem, nie kłóćcie się z mojego powodu o;
Zdaję sobie sprawę że moje obrazki nie nie do końca zgadzają się z literą inktoberu, ale za to jak najbardziej z duchem - całe wyzwanie istnieje po to żeby poprawić systematyczność w tworzeniu i poprawienie swoich skilli; u mnie złożyło się że są to skille pixelartowe. Poza tym trzymam się oficjalnych hasełek, więc sądziłem że mój