Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie

Nie jadłem nic od wczoraj, więc postanowiłem się przejść do maka i zrobić wam mała recenzję kanapek, których nie macie możliwości spróbowania w Polsce. Na pierwszy ogień poszedł McRib chilli cheese bekon o samym McRibie pisałem już wcześniej że nie specjalnie mi podszedł, ale w tym wydaniu na ostro z sosikiem chilli i bekonem jest juz całkiem niezły, brakuje w nim jedynie papryczek jalapeno. Drugim wyborem był Pizza Burger i tutaj jestem pozytywnie zaskoczony, fajna ta górna część bułki (taka chrupiąca elegancka) mięsko spoko i sosik taki ala do pizzy fajny też. Veggie Burger niczym mnie nie zaskoczył, smakował jak każdy burger bez mięska czyli słabo (nie mam nic do ludzi vege żeby nie było, piszę o swoich odczuciach). Całość dopełniają karbowane talarki które na pewno są smaczniejsze od frytek (te fryty w niemieckich makach to jest dramat) no i wziąłem jeszcze sosik curry którego wcześniej nie jadłem a zaskoczył mnie na plus, będę go zamawiał do nuggetsow.

To by było ma tyle, pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #mcdonalds #bojowkajalapenoburgera
P.....y - Witam serdecznie

Nie jadłem nic od wczoraj, więc postanowiłem się przejś...

źródło: comment_rDiSJ3wAAkiFw7IFRPexp3AUdT8pyvl4.jpg

Pobierz
  • 32
@Pomielony: Niedawno przejeżdżałem przez Niemcy, zrobiłem w nich postój na Mcdonalda. Mam do Ciebie pytanie - czy też uważasz, że napoje (cola, sprite) są w niemieckim maku jakieś... dziwne? W sensie rozwodnione i ponadto o kwaskowatym posmaku. Z tego co czytam to już kolejny raz odwiedzasz makdolanda w DE, więc jeśli u Ciebie nie ma żadnych problemów w tym temacie to znaczy że miałem po prostu pecha.
@tomasz-terlecki: Co ja mogę powiedzieć, jest mi najzwyczajniej w świecie przykro. Był moment, iż te burgerki ratowaly mnie przed nieuchronnym nawrotem depresji, i ogólnie poprawialy mi nastrój ale przede wszystkim po prostu mi smakowały. Dostałem kilka wiadomości że ten fresh tasty to pomyłka i jest mega słaby, planuje podjechać któregoś dnia do Szczecina by samemu go ocenić.