Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #stulejacontent #gorzkiezale
Jak to jest, że mój ojciec miał kumpli (jak gdzieś szedłem z nim jako dziecko co chwilę witał się z jakimś kolegą z młodości, a mnie znajomi z byłych klas udają, że nie znają), r00chał od 15 roku życia, jeździł z loszkami pod namiot itd. (ostatecznie zdradził matkę i poszedł do innej, ale to osobna kwestia), a ja zawsze byłem przez środowisko (w tym płeć przeciwną) traktowany jak śmieć? Do tej pory (lvl 23 here) nie miałem segzów, jest mega nieśmiały, a jak się zbiorę w sobie to zostaję wyśmiany. Nie licząc kilku wad wyglądu (np. cienie pod oczami) jestem mega podobny do ojca na starych zdjęciach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zawsze, nawet jak jeszcze był z nami miał mnie gdzieś, ale czy to jedyna przyczyna?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: no i myślisz, że ktoś udzieli ci jakiejkolwiek sensownej odpowiedzi? czasem nie rozumiem czego ludzie oczekują pisząc takie „wyznania”, nic o tobie nie wiadomo, może po prostu jesteś jakimś dziwnym typem, albo (uwaga uwaga) jesteś inny niż twój ojciec. pozdrawiam
  • Odpowiedz