Wpis z mikrobloga

@elter: https://www.wykop.pl/wpis/28666771/mirki-pamietacie-ten-post-w-ktorym-opisywalem-o-pr/

Z tej pracy powyżej £1200 (£7.86 na godzinę) na rękę z czego na pokój wychodzi £282-£346 miesięcznie za single w zależności od lokacji, wielkości pokoju itp.

Z tego odkładasz na czysto £500-£700 w zależności ile jesz, pijesz itp..

Jeśli popracujesz na angieslkim to możesz liczyc na dużo lepsze prace w okolicach £9-£15/h i tu mówię cały czas o magazynach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@0x7C3: wiem lepiej na tyle ile wiem od człowieka który tam pracuje :) może jemu się coś pomyliło albo pracuje na nieco innym stanowisku
@0x7C3: @sorek: To, że wyjeżdżam to już pewne tylko nie wiem czy lepiej zapisać się na jakiś kurs angielskiego w Polsce i od razu szukać lepszej pracy w Anglii czy wyjeżdżać od razu i zacząć od tego, co podesłał mi sorek i w między czasie uczyć się angielskiego na własną rękę? Jakie są wymagania zeby dostać się do aldi lub podobnej pracy z stawka ~13£?
@elter: Przylatuj i ucz sie na miejscu. Kontakt z jezykiem jest najlepszym sposobem na poprawe tego jak mowisz. Na poczatek mozesz isc do Asosa na nocki - tam tez masz dobra kase (£10). Do Aldiego na ta chwile AFAIK tylko przez agencje, wiec lipa (i to sie raczej nie zmieni do 2020). No i w Aldim jest ciezko w hui (przynajmniej na PTZ, ja wymieklem)...
@0x7C3 Z bardzo słabym angielskim przyjmą mnie w asosie? I jak wygląda sprawa rekrutacji do tej firmy cv składam przed wyjazdem czy na miejscu?
@0x7C3: @elter: ze słabym angielskim dużo lepiej zacząć przez agencje którą podesłałem wyżej. Szczególnie że często opłacają lot lub inne koszta i przyjeżdża się praktycznie na następny dzień do pracy.

CV Ci nie jest potrzebne.