Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Monigrzy: oddali kasę, przysłali list z informacją o zwrocie i z przeprosinami, kontaktowali się także telefonicznie z oddziału w którym zgłaszałem reklamację mówiąc że w razie chęci założenia sprawy na policji służą pomocą w celu dostarczenia informacji o płatności. Fakt trochę to trwało, 5.10 zgłosiłem a zwrot był chyba 31.10
Ja zablokowałam kartę, zgłosiłam wszystko w banku i zgłosiłam sprawę na policji. Czy mogę prosić jakiś namiar do Pana? Będę bardzo wdzięczna. Uprzedziłam na policji że.jest więcej poszkodowanych.
Witam, właśnie wczoraj spotkała mnie przykra sytuacja, gdy z samego rana zobaczyłem, że na moim koncie jest 162 zł mniej to nie wiedziałem co o tym myśleć. Ktoś zrobił transakcję z mojej karty debetowej pomimo tego, że cały czas mam ją przy sobie. ING zablokowało mi tę kwotę, ale jaką moge mieć pewność, że odzyskam te pieniądze skoro reklamację kazali mi złożyć dopiero 11 po zaksięgowaniu transakcji lub też nie?
Witam, jestem w podobnej sytuacji dzisiaj tj.12.03.19 zalogowałem się na stronie banku ING i zauważyłem płatnośc kartą opiewającą na sumę 162.79zł na stronę wysokoscpieniadza.pl. Sprawa została natychmiastowo zgłoszona do banku, karta zastrzeżona a następnie sprawa zgłoszona na policje. Podejrzewają, że na bankomacie z którego wczoraj (11.03.2019) wypłacałem pieniądze mogła być założona tzw "nakładka". Ale nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie (nie pytam ile, jak i gdzie) braliście jakąś pożyczkę ostatnio? (zanim zniknęły