Wpis z mikrobloga

po obejrzeniu #belfer i #kruk szukam kolejnego polskiego serialu wartego uwagi i takiego który mnie tak samo wciągnie. Dużo dobrego słyszałem o #pakt i #wataha ale nie wiem na który najpierw się zdecydować, a może zacząć oglądać coś innego
#seriale
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@macieeek77: Hej, moim zdaniem pierwszy sezon Paktu dużo lepszy od drugiego. Jeśli chodzi o Watahę oba sezony trzymają poziom(oprócz oczywiście udźwiękowienia, ale to dotyczy każdego polskiego serialu). Od siebie polecam Ci jeszcze Rojst.
  • Odpowiedz