Wpis z mikrobloga

Jednorożce uciekły z ziemi ok. 15000 p.n.e bo były zszokowane brutalnością ludzi.

Daj dowód na obalenie tej hipotezy, jak nie masz to jednorożce są na równi z bogiem chrześcijańskim.


@Naks: Chodź zaprosimy logikę do naszej rozmowy i spróbujemy raz jeszcze :)
@husspol: czysta logika, albo zakładasz że wszystkie nieudowodnione byty istnieją albo nie. Są równoważne wiarygodnością.

Katolicy by chcieli bardzo by nauka traktowała smerfetki, orków, yeti, posejdona poważnie, ale tak się nigdy nie stanie. Nie ma półistnienia, istnienia ukrytego i innych łamigłówek pseudologicznych, byleby swojego bożka wepchnąć.
@Naks: To nie jest źródło lepszych argumentów, tylko całkiem sensowny wywód (małpa)gzres, do którego zresztą chciałem się ustosunkować, ale zapomniałem.

argument dla kogoś kto nie ma pojęcia że najpierw powstał wszechświat a potem w nim człowiek.


@invisibleborder: Chyba nie doczytałeś, bo nie o tym jest tam mowa. Poza tym jestem całym sercem za teorią wielkiego wybuchu :)
@Naks: Za Biblią: " (39:12) Izalić będzie chciał jednorożec służyć, albo będzie nocował u jaśli twoich?
10 (39:13) Izali możesz zaprządz w powróz swój jednorożca do orania? izali powleka będzie brózdy za tobą? "

Więc sam sobie odpowiedz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie można na drodze logicznego rozumowania obalić jego istnienia.


@husspol: nauka nie opiera się na obalaniu idiotyzmow tylko na UDOWADNIANIU praw. Dlaczego każdy katol nie rozumie roznicy? Nauka nie udowadnia nieistnienia, tylko udowadnia ISTNIENIE. A skoro istnienie boga NIE JEST udowodnione to znaczy ze zgodnie z obecna wiedzą nie istnieje. I ciężar dowodowy leży na wysnuwajacych teorie a nie odwrotnie.
@Kaijot: @TurboDynamo: Wierzę w Boga i nie mam potrzeby udowadniania Tutaj nikomu Jego istnienia. To Wy macie potrzebę przekonywania mnie, że Go nie ma. Domagacie się dowodu na jego istnienie mając wcześniej ugruntowanie własne przekonanie, założenie że wiara w Boga to idiotyzm. Otrzymacie ten dowód, każdy w swoim czasie ;)

Nie wiem czy wiecie, ale naukowcy ciągle zakładają istnienie rzeczy, których nie udało im się zbadać, dotknąć, poczuć, zaobserwować. W