Wpis z mikrobloga

To ceny biletów to jest nieporozumienie. Cena 500zł za premium rok temu to był jakiś żart. Podczas gdy w goodie bag znalazła się jakaś #!$%@? odpustowa koszulka + bidon marnej jakości i jakaś MONETA w opakowaniu.
2 lata temu była tam bluza fajna taka ciepła na jakąś robotę na dworze w sam raz to się opłacało.
Tym razem jest to 880zł i w goodie bag znowu #!$%@?ą jakieś odpustowe smyczki z ESL-a i zadowoleni.

Miejsce siedzące? Nie muszę nikomu przypomniać, że rok temu był fuckup i wpuścili ludzi z PRESS na miejsca premium i nie dało się siedzieć na finale. Dopiero po mojej interwencji wywalczyłem swoje a ochrona wyprowadzała tych śmieci z darmowymi załatwionymi po znajomości wejściówkami. Myślicie, że żartuje? Kilka osób chwaliło się, że dostało to prawie za frajer bo znajomy znajomego im ogarnął za flaszkę LEGITYMACJE PRESS. Tak i zapłaciłem za to 500zł..

Darmowe napoje? To powinno być w standardzie przy każdym bilecie bo te ceny za napój to rozbój w biały dzień a nie wolno wnosić własnego ze względów bezpieczeństwa. Może jeszcze za toaletę każą płacić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zamiast robić takie akcje wystarczyłoby zrobić wejścia na rozgrywki CSGO tylko i wyłącznie biletowane i zostawić starą cenę premium jako po prostu miejsce siedzące. W goodie bag mogliby się postarać i zrobić bluzę alegancką z logo IEM katowice 2019, która byłaby rare itemkiem bo nikt takiej nie ma. Tymczasem bluzy z iem 2017 sprzedawali za połowę ceny w 2k18. GJ

#iem #iemkatowice #csgo #intelextrememasters #esl
  • 12
@Piotr_Rupik: Ja mam 700KM i jeździłem od 4 lat zawsze na premium. W 2019 chyba też odpuszczam bo za taki hajs można pojechać np. do kolonii albo zrobić sobie fajny weekend w ciepłym kraju. Mecze zawsze można obejrzeć online a emocje w samym spodku niestety nie są dla mnie warte wydania 2 kafli. Do tego dochodzi fakt, że nawet na stoiskach firm nie było żadnych fajnych promocji tylko serwowali ścierwo i
@Tosiek14: niezapomniany 2015. kupując bilet i stojąc w kolejce od 9, ujrzałem zanim weszliśmy o 10, jak przez halę przelatuje horda osób wpuszczonych z kolejki bez biletów... mało mnie to obchodzi, że czekali tam od 3 lub wcześniej. kupując bilet miałem obiecane wejście przed nimi. najlepsze miejsca zostały zabrane przez osoby, które nie zapłaciły nic. czułem się lekko wyślizgany.

na drugi dzień spóźniłem się z wejściem, byłem może o 10:15... miejsc
@wonsztibijski: Byłem na każdym IEM-ie w Spodku i za każdym razem kupowałem bilet albo i nie tylko na dzień finałów, jak dla mnie to najlepsza opcja. Ceny za hotele na cały turniej też pewnie będą horrendalnie wysokie.
@starskaj: Od czwartku do poniedziałku za osobę wychodzi koło 450zł. Niestety już w lipcu/sierpniu Załężę miało full więc musieliśmy brać radisona. Nic specjalnego bo w sumie to tam się śpi i nic więcej. W tej chwili wyszłoby dużo drożej. Rok temu mieliśmy farta bo był przeciek na jakimś kanale youtube jaka data ktoś tam się wygadał i udało się bookować to co chcieliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)