Wpis z mikrobloga

@Pneumnokok: jakiś tryb zgodności? z wcześniejszą wersją systemu (nie wiem jak to jest w 10)
spróbuj Trzymając shift wyłączyć kompa (będzie długo to robił bo będzie ubijał wszystkie procesy) może coś pomoże
Wyłączyć czyli w starcie przed wyłącz trzymaj shift aż zasilanie nie zejdzie.
z trybem zgodności było próbowane, nawet na różnych opcjach od xp po w7 i dalej nic nie dawało rady. Nawet doinstalowanie dx11 + wyłączenie przeróżnych opcji powodowało 11/15 fps w khorinis. Dodatkowo jeszcze przed całym wejściem do miasta w grze miałem 45-60 fps dopiero po restarcie i kolejnym dniu gry pojawił się ten problem
Po calym przeinstalowaniu gry znowu jest ok, tylko czasami przy widoku np dymu z ogniska fps spadają do 30 lub mniej. Na placu handlowym w khorinis 27 fps przy wejściu do Lorda Andre tam gdzie dają koncert fps spadają do 23-25 wtedy jest właśnie najgorzej.
Problem rozwiązany. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczyło zainstalować DgVoodoo, co do konfiguracji to tylko w okienku DirectX zmieniamy VRAM na 1024, wydajność poprawiła się z 20-25 fps na 45-55 fps a nawet stałe 60 w khorinis w miejscu gdzie najbardziej spadały FPS. Mam jeszcze problem z widocznością (obiekty i npc zanikają gdy są trochę dalej ode mnie) ale z tym już chyba jakoś sobie poradzę.